PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36861}

Nie widząc zła

Blind Terror
6,6 556
ocen
6,6 10 1 556
Nie widząc zła
powrót do forum filmu Nie widząc zła

nieznana obsada i dobrze, mam wrazenie jakby ktos mial malo szmalu na ta produkcje ale chcial zrobic dobry film, podtrzymac napiecie, jak dla mnie wyszlo dobrze, co wiecej nie przypominam sobie innej produkcji o podobnej historii utrzymanej w tym klimacie, nie ogladalem od poczatku, trafilem na niego tylko dla tego ze nie moglem spac w nocy okolo 1, okazalo sie ze dosiedzialem do konca bo tak przyciagnal uwage, akcja, tajemnica .. do samego konca, polecam

ocenił(a) film na 9
luke07

a przede wszystkim ten film jest poprostu "naturalny", to przyszlo mi do glowy, moze dlatego ze jest juz troche stary i tak o nim mysle dzis, a moze poprostu tak jest zrobiony, wole wierzyc w to drugie.. :)

ocenił(a) film na 7
luke07

Klimat to zasługa tego, że film jest brytyjski. Poza tym jest z roku 1971.
Apogeum kina grozy to lata 70/80.
Z tych dwóch dekad zdecydowanie najwięcej cenionych filmów z tego gatunku.
Co najmniej 200 ciekawych pozycji.

Mia Farrow jest bardzo znaną aktorką.
Grała w słynnym i cenionym filmie- Dziecko Rosemary 1968 Polańskiego oraz w wielu filmach u W.Allena np:
Seks nocy letniej 1982, Zelig 1983, Danny Rose z Broadwayu 1984, Purpurowa róża z Kairu 1985,
Hannah i jej siostry 1986, Złote czasy radia 1987, Inna kobieta 1988, Zbrodnie i wykroczenia 1989 czy
Mężowie i żony 1992. W karierze z pewnością pomogło jej małżeństwo z W.Allenem.
Potem, gdy wyszło, że ją zdradza i rozstali się nie grywała w jego filmach i jej kariera od połowy lat 90' przycichła.

ocenił(a) film na 9
luke07

Kogo masz na myśli pisząc "nieznana obsada"? Główną bohaterkę gra Mia Farrow - jedna z najbardziej znanych na świecie aktorek. Poza tym, zgadzam się z Tobą - film rewelacyjny i dziwne jest to, że ma tak niską średnią ocen.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones