PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=132}

Nie wierzcie bliźniaczkom

The Parent Trap
6,5 48 145
ocen
6,5 10 1 48145
5,2 8
ocen krytyków
Nie wierzcie bliźniaczkom
powrót do forum filmu Nie wierzcie bliźniaczkom

Trochę dziwi mnie fakt, że żadne z rodziców, a już najbardziej matka, nie tęskniło za swoim drugim dzieckiem. 12 lat i żadnych wiadomości, telefonów, spotkań. I żeby dzieci nie wiedziały o sobie nawzajem? Dobra każde z rodziców miało jedną bliźniaczkę, niby to samo, ale jednak serce rodzica tęskni... Wiem, że to film i taka musiała być fabuła ale musiałam to powiedzieć ;-)

ocenił(a) film na 6
Vinga2312

HA ! Za każdym razem, gdy oglądam ten film, zastanawiam się nad tym. :)

chemas

to ile razy oglądałeś ten film?

ocenił(a) film na 6
salveen

a z dziesięć

Vinga2312

no to jest duży minus, ale to film dla dzieci

salveen

Niby film dla dzieci ale sama też chętnie go oglądam.

ocenił(a) film na 8
Vinga2312

dla dzieci to sa bajki i anime a kino familijne to sie ogląda całymi rodzinami nawet z prababkami nie są za stare zeby obejrzeec sobie film, dzisiaj oglądałem pierwszy raz ten film bo lubiłem dawniej Lindsay Lohan widziałem pare z nia nowszych filmów i byłem ciekaw jak zadebiutowała w roli młodocianej aktorki i fajnie bez tremy na luzie i bardzo dobrze , film nawet lepszy niz myślałem jeszcze sobie go kiedys tam obejrze....

ocenił(a) film na 5
konrii_2

1. kiedy ludzie nauczą się, że bajki to utwory literackie?
2. Nie wiem jakie anime oglądałeś, ale zapewniam, że baaaardzo duża część z nich nie jest przeznaczona dla dzieci, więc unikałabym takiego generalizowania

Hmpf

zgadzam sie.

użytkownik usunięty
konrii_2

Dla dzieci to jest anime. XD Kpisz, czy o drogę pytasz? Stopień debilizmu level hard, winszuję!

ocenił(a) film na 8
Vinga2312

Słuszna uwaga. Ale myślę, że nie ma co tego roztrzasac, skoro to komedia.;)

Vinga2312

Tak, to pewna niedorzeczność, za każdym razem jak mi gdzieś ten film mignie to się nad tym zastanawiam.

Vinga2312

Nie potrafię inaczej potraktować rodziców jak pary skrajnie egoistycznych, pozbawionych wyobraźni i empatii zaprzańców. Trochę odbiera radość z oglądania.

ocenił(a) film na 6
Vinga2312

Gdyby tacy nie byli, to byś nie miała co oglądać, to jest film. W ogóle żeby tylko takie rzeczy rodzice dzieciom robili... to świat byłby piękny... ;)

ocenił(a) film na 9
nieobecna1

Bez przesady, nie tęsknić/myśleć o dziecku to nie jest takie nic. Mogło być to wspomniane i jakoś wytłumaczone

Vinga2312

Pewne światło na ten dylemat rzuca fakt, że autor książki, na której podstawie nakręcono film był Niemcem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones