PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=133213}

Nie zapomnisz mnie

Gone But Not Forgotten
6,4 58
ocen
6,4 10 1 58
Nie zapomnisz mnie
powrót do forum filmu Nie zapomnisz mnie


Policjanci odkrywają zwłoki pani domu i jej córki. Detektyw Nancy Gordon uważa, że sprawa ta ma związek ze śmiercią czterech innych kobiet. W Hunter's Point w stanie Nowy Jork policjanci odkrywają zwłoki pani domu i jej córki. Morderca pozostawił na miejscu zbrodni czarną różę i kartkę, na której napisał "Nie zapomnisz mnie". Detektyw Nancy Gordon (Marilu Henner) uważa, że sprawa ta ma związek z zaginięciem czterech innych kobiet. W ich sypialniach również znaleziono różę i kartkę. Po raz kolejny psychopata atakuje 10 lat później w stolicy Kalifornii. Giną trzy kobiety. Śledztwo w tej sprawie prowadzi młody prokurator, Alan Page (Lou Diamond Phillips). Z pomocą przychodzi mu Nancy Gordon. Ślady prowadzą do Martina Dariusa (Scott Glenn), bogatego przedsiębiorcy budowlanego. Gdy zdaje on sobie sprawę, że interesuje się nim prokuratura, wynajmuje błyskotliwą adwokat Betsy Tannenbaum (Brooke Shields). Odniosła ona ostatnio głośne sukcesy, broniąc oskarżonych przez Alana Page'a... Na podstawie bestsellerowej powieści Phillipa M. Margolina.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones