PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=461533}

Niebanalna więź

Affinity
6,7 972
oceny
6,7 10 1 972
Niebanalna więź
powrót do forum filmu Niebanalna więź

10/10

ocenił(a) film na 10

Dalem 10 bo nie chce nikogo zniechecac choc to film dla myslacych. Troche o milosci lesbijskiej ale w szerszym znaczeniu o milosci ogolnie. Pierwsza godzina moze troszke nudna, ale tylko troche i naprawde warto wytrzymac by poszerzyc swoje horyzonty i otworzyc serce. Ja raczej jestem wybredny a wcale nie zaluje obejrzalem ten film. Byl super Powinienem dac 9 ale koncowka fajna ze az 10 dalem

tenwymarzony

Bo w miłości zawsze chodzi o to samo. Nie ma żadnego "szerszego znaczenia". Miłość to miłość.

tenwymarzony

Witam!Czy masz może napisy do tego filmu? Jeśli tak byłabym bardzo wdzięczna.

ocenił(a) film na 9
palka85

Ten film jest naprawdę świetny. Trzyma w napięciu od początku do końca.

tenwymarzony

zgadzam się w 100%
świetny film! można się jedynie było trochę bardziej wczuć w role ... ale wybaczam!!! ;P
zakończenie genialne! "toż to był szoK!!!" xD
zachęcam do przeczytania książki, czyta się to jeszcze lepiej niż ogląda!
pozdrawiam!

ocenił(a) film na 9
tenwymarzony

miałam przyjemność przeczytać książkę - polecam; za film zabiorę się niedługo

ocenił(a) film na 9
tenwymarzony

o miłości w szerszym znaczeniu? no nie wiem, nie jestem pewna czy ten film pokazuje choćby odrobinę miłości, jedynie manipulację drugim człowiekiem

unidentified

Super film. Myślałam, że to jakaś ckliwa kaszanka, ale był genialnie pomyślany. Koniec mnie zaskoczył i dla mnie to mistrzostwo świata. Jedyny minus to może duże przesycenie spirytyzmem, channelingiem...

ocenił(a) film na 6
unidentified

Zgadzam się, miłości to w tym filmie było jak na lekarstwo. Właściwie to film jest raczej o wielkim braku miłości.

milkaway

Zgadzam się z przedmówcami według mnie ten film był o manipulowaniu uczuciami innych...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones