PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=528665}

Niebezpieczna dzielnica

Wrong Side of Town
4,6 1 671
ocen
4,6 10 1 1671
Niebezpieczna dzielnica
powrót do forum filmu Niebezpieczna dzielnica

A tu kicha, pojawiał się w filmie zdecydowanie za rzadko, a szkoda, bo w roli badassa wypadł zajebiście. Niestety nie mogę tego powiedzieć o RVD, który był dla mnie mało przekonujący... scenariusz też lichy, no błagam... koleś ścigany przez prawie całe miasto, a ten sobie spaceruje po parku jak gdyby nigdy nic... I to napierdalanie samemu 20tu typów... (gdzie był 5 Star Frog Splash, ja się pytam?!). No a najbardziej mnie rozbawiła końcówka filmu, jak RVD przebrał się w ten śmieszny strój, jakby miał jechać na tajną misję do Afganistanu...
Ogólnie bez rewelacji, ot tak obejrzałem, bo jestem fanem wrestlingu.
Batista dał radę, RVD kiepsko...

ocenił(a) film na 3
Daimonium

tak, batista to zdecydowanie najmocniejszy pnkt filmu - cala reszta przy nim wyglada jak aktorzy wyjeci z w11
generalnie film cienki jak siki pajaka, dialogi ubogie, slabe, malo interesujace, aktorstwo liche, malo naturalne, malo przekonywujace, muzyka sama w sobie spoko, ale niezbyt dobrze dobrana (osobiscie wybralbym cos mroczniejszego) no i masa bzdur i niescislosci, ktorych jednak nie warto omawiac, bo to film akcji klasy B
innymi slowy na moja ocene niescislosci w tym przypadku nie wplynely

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones