PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606944}
3,0 512
ocen
3,0 10 1 512

Niebezpieczna przestrzeń
powrót do forum filmu Niebezpieczna przestrzeń

...który widziałem w tej kategorii. Tzn.pół-amatorskich. Do obejrzenia na YT. Polecam ludziom którzy lubią oglądać filmy pasjonatów ,a nie gów*a robione dla kasy i odmóżdżana.

ocenił(a) film na 1
Ottiss14

Nie zgadzam się. Film niby nowy, si-fi z 2010, po obejrzeniu nic dziwnego, że słowa o nim nie słyszałam ;). Sztuczna gra, fabuła - nieporozumienie. Dziś przypadkowo obejrzany na słabym kanale tele5. Rocznik i przede wszystkim gatunek filmu mnie jednak zatrzymał. Niepotrzebnie stracony czas. Nie polecam. Wręcz odradzam dla koneserów dobrego si-fi, (obojętnie czy wysoko- czy niskobudżetowego).

Atena_3

Ja nie wiedzialem ,ze to ktoś bylby w stanie puscic w TV. Amatorskich i pol-amatorskich filmów sie nie puszcza. Ja nie traktuje wszystkich filmów tak samo. Np. The Room to arcydzielo wedlug mnie tak samo jak Starship Trooper czy Godfather. Po prostu to są inne filmy ,inaczej zrobione i z inna intencja.

ocenił(a) film na 3
Ottiss14

Ja też nie traktuję filmów tak samo, ale potrafię odróżnić syf od dobrego kina. Nie zachwycam się Transfromersami dla efektów, bo weźmy taki Wiek Zagłady - miałka fabuła, a film zrobiony chyba tylko po to by pokazać kunszt grafików komputerowych. Jednak ten film "Dark Space" ma równie miałką fabułę, a na domiar wszystkiego jest kiepsko zagrany i kiepsko zrealizowany. Dałem 3 tylko za starania i z sentymentu do takich historii.

Atena_3

mnie to zastanawia rozbieżność dat
premiera 2010, a produkcja 2013 ??

ocenił(a) film na 1
lesli_2

Film s/f , a tu wszystko jest możliwe :)

ocenił(a) film na 3
Ottiss14

Chyba źle zrozumiałeś to s-f. W przypadku tego filmu oznacza to syf.

ocenił(a) film na 1
Ottiss14

Pół amatorski??? Całkowita amatorszczyzna! Co do odmóżdżenia, to to gówno dopiero jest dla przygłupów. Dno i 2 metry mułu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones