PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35767}

Niebezpieczne związki, 1960

Les liaisons dangereuses
6,9 314
ocen
6,9 10 1 314
Niebezpieczne związki, 1960
powrót do forum filmu Niebezpieczne związki, 1960

Piszę pracę mgr. na temat adaptacji filmowych "Niebezpiecznych związków" Laclosa. Brakuje mi jedynie "Niebezpiecznych związków 1960" Rogera Vadima. Osoby, które posiadają ten film proszę o szybki kontakt. Z góry dziękuję...

alahen

Witam też jestem zainteresowana tym filmem. Jak go masz to proszę daj znać Pozdrawiam

iwonka_o

Witaj. Dzieki uprzejmosci pewnej Pani Profesor z filmoznawstwa UJ zdobyłam ten film i mam go na DVD. W jaki sposob Ci go przeslac? Na jaki adres? Czekam na odpowiedz. Pozdrawiam.

alahen

Witam. Bardzo pilnie poszukuję filmu Niebezpieczne Zwiazki Rogera Vadima do pracy magisterskiej. Jeżeli nadal go masz, bardzo bardzo proszę o kontakt. Pozdrawiam.

iwonka_o

Witam. Bardzo pilnie poszukuję filmu Niebezpieczne Zwiazki Rogera Vadima do pracy magisterskiej. Jeżeli nadal go masz, bardzo bardzo proszę o kontakt. Pozdrawiam.

alahen

Witam serdecznie,
widziałem wszystkie "Niebezpieczne związki" i jestem niezmiernie ciekawy pracy którą Pan napisał. Jaka jest szansa by ją przeczytać ....tematyka mi bardzo bliska więc praca musi być bardzo ciekawa.

Z wyrazami szacunku
Adam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones