PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120184}

Niebiańska przepowiednia

The Celestine Prophecy
5,7 2 014
ocen
5,7 10 1 2014
Niebiańska przepowiednia
powrót do forum filmu Niebiańska przepowiednia

Ten w zasadzie można sobie darować, bo realizacja jest fatalna.
A i treściowo historia idzie na skróty.
Jest więc to film dla wytrwałych, którzy rozumieją chociaż trochę jego treść i nie zrażą ich uproszczenia.
Reszta zobaczy tandetną historyjkę.

ocenił(a) film na 6
2222

Zainteresowałem się tego typu tematyką, ale faktycznie film taki sobie. Myślę, że muszę sobie obejrzeć Siłę spokoju.

ocenił(a) film na 4
chemas

Zahacza też o taką tematykę filmy: Jak w niebie (Så som i himmelen), Kraina jutra, Jestem Bogiem (Limitless), Lucy, Kobieta w błękitnej wodzie, Dzień świstaka, Ink.
Ale "siła spokoju" najbardziej wprost o tym mówi.
Zahaczają też filmy Aronofsky-ego: Żródło, Czarny Łabędź, Pi- ale ona pokazują raczej ludzi zafiksowanych w ciemnej stronie.

ocenił(a) film na 6
2222

Obejrzę na pewno

2222

Przypomniał mi się też skandynawski, niektórzy uważają że o czymś w rodzaju czyśćca, inni że raju, bądź ... piekła - "Kłopotliwy człowiek" /Brysomme mannen/
https://www.filmweb.pl/film/Kłopotliwy+człowiek-2006-343448

ocenił(a) film na 7
2222

Przecież ten film a Siła Spokoju (jeżeli masz na myśli ten o tym sportowcu) to zupełnie inne przesłanie i nie jest to film "tego typu".

ocenił(a) film na 4
Artanis

Siła spokoju- film oparty o ideę bycia "tu i teraz" wynikającą bezpośrednio z praktyki medytacyjnej. Film oparty na książce "Droga miłującego pokój wojownika" autorstwa Dana Millmana. O dei bycia "tu i teraz" w swoich książkach dużo również pisze Echart Tolle więc jest to tematyka zdecydowanie "tego typu", chyba że masz na myśli jakiś inny, bliżej niesprecyzowany typ o którym nie wiem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones