PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190371}

Niebiańskie przysmaki Niny

Nina's Heavenly Delights
6,3 493
oceny
6,3 10 1 493
Niebiańskie przysmaki Niny
powrót do forum filmu Niebiańskie przysmaki Niny

CUDNY.....

ocenił(a) film na 10

Piękny film z bardzo dobra grą aktorską! Fakt, faktem, popieram Karen ---> nie okresliłabym tego filmu jako komedi, a sceny miłosne (o ile mozna wogóle o nich wspomnieć) na prawdę sprawiają wrażenie ocenzurowanych! Mimo wszystko.... WARTO!!!
PS Trzeba dodać opis! :D Postaram się jeszcze dziś, no i zobaczymy czy filmweb go zaakceptuje! :>

ocenił(a) film na 7
7sin

Obejrzałam na razie połowę, ale muszę przyznać, że film jest bardzo urokliwy, a obie bohaterki śliczne, zwłaszcza Nina :) Cód, miód i orzeszki :P Wypowiem się obszerniej jak zaliczę całość :)

7sin

Ładny opis zamieściłaś 7sin :) i pewnie nie dodano Ci go natychmiast.
A jeśli chodzi o gatunek filmowy i naszą zgodność co do tego, że nie jest to komedia, dodałabym swoją propozycję, że jest to kino familijne dla familii gay/les friendly :) Duch ś.p. zmarłego taty tak mi się skojarzył z kinem familijnym, ten zabieg zupełnie mi się nie spodobał.

Dla mnie najładniejszą sceną w całym filmie była ta w pustej restauracji, gdzie półmrok mienił się odcieniami błękitu, chabru, granatu... piękne, plastyczne kadry.

7sin

Film bardzo mi sie podobał a ta scena z pierwszym pocałunkiem boska, szkoda, że tak szybko sie skończyła :(

patrysiatko

A gdzie ten film można zobaczyć? Jest jakieś DVD?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones