PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=850519}

Niebiosa

Nebesa
5,8 265
ocen
5,8 10 1 265
Niebiosa
powrót do forum filmu Niebiosa

Doskonale się oglądało i nie wiem kiedy minęły te dwie godziny.
Emocje ,których dostarcza mi dobry film nie karmią moich trzewi,ale raczej mą duszę .
I ogólnie to podobno niezbadane są wyroki boskie :)
Warto choć ostrzegam,że opinie i interpretacje mogą być bardzo różne.

clarencefilmweb

O tak...niezbadane, ale nieustająco badan, a naukowy paradygmat ponoć ewoluuje w stronę zjawisk mentalno duchowych. Chętnie obejrzę, z perspektywy agnostyczki :)

clarencefilmweb

Chyba muszę go obejrzeć jeszcze raz. Film bardzo metaforyczny. Lubię takie kino.

ocenił(a) film na 8
mypriv78

Bardzo rzadko mi się zdarza zobaczyć film po raz drugi. Co do Niebios sam mam wątpliwości czy doszukiwać się ukrytych znaczeń czy po prostu film miał zaciekawić widza swą oryginalnością.I jeszcze to mrugnięcie ikonicznego Chrystusa po napisach końcowych ...
Jedno jest pewne - Dziwny jest ten świat :)
Opowiem ciekawostkę.
Prawie 40 lat temu oglądałem chyba austriacki film.Nie pamiętam tytułu,to była dziwna komedia.Fabuły też nie pamiętam,nic z niego nie pamiętam oprócz sceny końcowej :)
Po ostatnim kadrze głos lektora (pewnie reżysera) zapytał czy jest ktoś komu się nie podobał ten film.
Na to dictum na ekranie pojawił się gęsty las wyciągniętych rąk,a ja wybuchnąłem śmiechem i do dzisiaj to pamiętam.Mam nadzieję,że moja skleroza nie płata mi figli :)
pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones