PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654388}

Niebo w gębie

Les Saveurs du Palais
6,3 3 867
ocen
6,3 10 1 3867
Niebo w gębie
powrót do forum filmu Niebo w gębie

nic porywającego

ocenił(a) film na 5

liczyłem na coś bardziej ambitniejszego a tu klops

ocenił(a) film na 6
kamjas2

Film nie porywa serca, aluzje z przedstawienia do Mitterranda w scenkach teatralnych nie zachwyciły, ALE wart obejrzenia by przypomnieć sobie, czasem ile wiedzy i wysiłku zajmuje przygotowanie wykwintnego a tradycyjnego, smacznego posiłku - Kobiety i Mężczyźni którzy te pasję kultywujecie dziękuję i czekam by najpopularniejszym hobby stało sie gotowanie :)

użytkownik usunięty
kamjas2

powiedz chociaż że z sosem ten klops

ocenił(a) film na 3
kamjas2

popieram - film kiepski

ocenił(a) film na 4
kamjas2

Zgadzam się, film nie rzuca na kolana. Ale chyba dzieło o takiej tematyce nie powinno tego robić, zwłaszcza biograficzne. Wiadomo, byłoby ciekawiej, jeśli np. eksplodowałby szybkowar robiąc dziurę w suficie pałacu - ale byłby to film niepoważny... Bardziej kłuje mnie w "Niebie w gębie" gra aktorska głównej bohaterki. Gdy postać dowiedziała się o usunięciu z menu tego serowego deseru, strąciła gary z blatu tak komicznym gestem... Jakby w ostatniej chwili aktorka pomyślała "a! jeszcze gary miałam strącić!" :) Nastrój i cała oprawa wizualna filmu na wysokim poziomie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones