PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627415}

Niech będzie teraz

Now Is Good
7,5 93 725
ocen
7,5 10 1 93725
5,7 3
oceny krytyków
Niech będzie teraz
powrót do forum filmu Niech będzie teraz

oczekiwałam więcej

ocenił(a) film na 6

powiem Wam szczerze, że czekałam na ten film od paru miesięcy. wyobrażałam sobie go całkiem
inaczej. moim zdaniem za mało wątków miłosnych z Adamem. film miał być o tym, jak dziewczyna
chora na białaczkę stara się spełnić wszystko z listy, a okazało się, że nawet nie było pokazane co
Tessa ma zamiar zrobić... nie umiem tego wytłumaczyć. brakowało mi w tym filmie ukazania, że
spełnia ona swoje marzenia.

ocenił(a) film na 10
kabaczuS

Może i masz rację, że za mało. Ale można spojrzeć na to inaczej. Chciała zrobić ileś tam tych rzeczy, ale kiedy się zakochała doszła do wniosku, że są ważniejsze rzeczy niż jakieś tam "wygłupy" młodości i chciała spędzać czas z osobą/ami, którą kocha. Czas, którego nie miała za wiele. Później to ładnie widać, kiedy mówi, że narodziny córki Zo to coś do czego będzie dążyć :)

ocenił(a) film na 6
PoProstuTomek

wiem, wiem, ale po opisie filmu oczekiwałam czegoś innego. :) poza tym mogło być tak, że robiłaby te rzeczy razem z Adamem. :D

ocenił(a) film na 10
kabaczuS

Tutaj racja. Po opisie było można spodziewać się więcej akcji skupionych w okół spełniania ich marzeń. Jednak mi tyle ile było stykło. Generalnie mnie wygięło, bo pokazuje jakie to nasze, zdrowych ludzi problemy są małe w obliczu tych prawdziwych ;/

ocenił(a) film na 6
PoProstuTomek

zgadzam się z Tobą! ten film jest świetny, ale zabrakło mi niestety czegoś :< ale i tak bardzo mi się spodobał

ocenił(a) film na 10
kabaczuS

Żeby nie było ja się wcale nie czepiam. Każdy ma inne oczekiwania ;)

ocenił(a) film na 6
PoProstuTomek

wiem, wiem! :)))

ocenił(a) film na 10
kabaczuS

Twoje wykrzykniki tak mnie jakoś skłoniły do wytłumaczenia się ;D

ocenił(a) film na 7
kabaczuS

Ja właściwie nie miałam oczekiwań. Odebrałam go jako film o radzeniu sobie ze śmiercią, nie tylko umierającego, ale również ludzi w jego otoczeniu, i jak na tę kategorię, był bardzo dobry.

ocenił(a) film na 6
lijn

ja właśnie miałam oczekiwania i trochę się zawiodłam... czytałaś wcześniej opis filmu? ja po prostu myślałam, że będzie coś poza tym co napisałaś.

ocenił(a) film na 10
kabaczuS

Ja jestem ciekawy czy w książce nie zamieszczono tego więcej. Dziś sobie "kupiłem" książeczkę i tak mnie korci by ją przelecieć niedługo jak będzie spokój z egzaminami. Tylko nie jestem zwolennikiem czytania książek z monitora, więc ciężko będzie.

ocenił(a) film na 7
kabaczuS

Już od dawna nie sugeruję się opisami filmów na tym portalu, bo nie raz się zdarzyło, że były raczej kaprawe.

ocenił(a) film na 7
kabaczuS

mnie właśnie najbardziej zdenerwowała ta lista. wszędzie piszą, w zwiastunach pokazują, że umierająca dziewczyna napisała listę rzeczy które chce wypełnić przed śmiercią. a w filmie prawie wgl nie było mowy o owej liście. jak dla mnie to w filmie trochę wszystko zbyt szybko się potoczyło. tak samo czekałam na ten film od paru dobrych miesięcy, szukałam online czy już są napisy. i wielkie rozczarowanie po obejrzeniu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones