PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=259504}
5,3 57
ocen
5,3 10 1 57
Niech gra muzyka
powrót do forum filmu Niech gra muzyka

Jest to jeden z najlepszych filmów jakie ostatnio oglądałam. Nie występują w nim prawdziwi aktorzy, a jednak oglądając go nie można tego nawet odczuć. Gratuluję reżyserowi świetnie zrobionego filmu.

katie01

Gdzie widziałaś ten film? pochodzę z podkarpacia ... tutaj był kręcony ... lecz niestety nawet nie mogę kupić wersji DVD ... bardzo proszę ... napisz PM i daj znać jak zdobyłaś film :) pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
podszum

Film oglądałam jakieś 2 lata temu na TVP2. Może go jeszcze kiedyś puszczą :)

podszum

W całości do obejrzenia :)
Shttps://www.youtube.com/watch?v=VNXAGl-L6uc

ocenił(a) film na 9
katie01

Dwa lata później popieram Twoją opinię. Jest to fantastyczny korowód polskim przypowieści. Piękny film z pięknymi, prawdziwymi historiami, nawet jeśli nie zdarzyły się , i prawdziwie opowiedzianymi obrazmi. Widziałam go ponad rok temu i ciągle o nim pamiętam. Gratuluję tego filmu reżyserowi, producentowi i wszystkim wspaniałym aktorom bez szkoły! Piękne zdjęcia, świetna muzyka, świetny uczciwy montaż. Nie znam drugiego takiego filmu w polskiej kinematografii. Jeśli takie są, to proszę o polecenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones