PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32608}

Niedobra

Wicked
5,6 393
oceny
5,6 10 1 393
Niedobra
powrót do forum filmu Niedobra

Moim zdaniem starsza z córek zabiła matkę, a młodsza starszą. Ellie była zła na matkę i
zazdrosna o ojca, więc ją zabiła. Dowody ukryła w walizce, która wyniosła z domu. Potem
następuje zbrodnia nr 2. Ktoś wybił szybę, starsza siostra wzięła maskę, którą zabiła
matkę, bo ewentualnie się nią obronić(?), a młodsza zaatakowała ją drugą maską. Maska
którą trzymała siostra upada obok ciała, a młodsza zabiera drugą maskę - narzędzie
zbrodni. Sąsiad znajduje się w złym miejscu o złej porze (chociaż początkowo sytuacja
jakby się powtarzała, wydawało się, że tak jak z córką, chciał wcześniej uciec z matką i
odrzucony zabił obydwie... I jeszcze ta piłeczka golfowa, którą wybito szybę przed
zabójstwem matki. To on grał w golfa). Matkę na pewno zabiła starsza córka, gdyz ciągle
ukrywała w swojej walizce maskę i pierścionek. Młodsza córka to znalazła i postanowiła
zabić siostrę (początkowo myślałam, że z zemsty, ale wyszło na to, że chciała zająć jej
miejsce, tak jak tamta matki). Ogólnie film słaby, płytki i naciągany.

użytkownik usunięty
femme_fatale7

ciekawa wypowiedz ;) mi osobiście ta mała wydaje się najbardziej podejżana,taki miała chytry wyraz twarzy na końcu filmu.a sam film taki sobie,ani dobry ani zły ;)

Mi się wydaje,że matke zabiła starsza córka,a młodsza córka zabiła swoją starszą siostre

kingaa251

i zgadzam sie z teorią femme_fatale7 ;P

femme_fatale7

brawo za spoiler juz w samym tytule

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones