PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695993}

Niedokończony interes

Unfinished Business
5,4 10 269
ocen
5,4 10 1 10269
Niedokończony interes
powrót do forum filmu Niedokończony interes

Każdy ma prawo do subiektywnej opinii. Ja na szczęście nie poddaję się opiniom innych i jeśli oglądam komedię i mnie śmieszy i bawi to daję powyżej 5 punktów, tak samo jest z filmami sensacyjnymi, thrillerami, dramatami itd jeśli filmy trzymają w napięciu te rozrywkowe, dają do myślenia te ambitne daję powyżej 5 czyli powyżej przeciętnej. Ja temu filmowi daję 9/10 dlatego że nie było jeszcze takiej komedii z taką fabułą, dlatego że mnie bawiła sceny z penisami wulgarne ale bardzo zabawne zresztą nie tylko, dlatego że właśnie była to całkiem inteligentna czasami moralizatorska komedia z mądrym i uniwersalnym zakończeniem-dążysz do celu to osiągniesz. Na tle innych wielu głupawych czasami śmiesznych a czasami nie ta komedia nie dość że jest śmieszna to jest mądra. Jest inteligentniejsza niż kac Vegas nie pisząc już o komediach z Sandlerem a krytyk daje jej 4/10. Niedoceniona została również rola vaughna i willkinsona. Vaughn zdecydowanie nadaję się do ról komediowych. Nie dałem temu filmowi 10/10 dlatego że nie uważam tego za arcydzieło a taka ocena to tylko wyjątków. Ja się dobrze bawiłem

ocenił(a) film na 8
demonistokles

Tak, to dobra komedia. Oscylująca między 6 a 7. Ta dzisiejsza 5,4/486 jest trochę zaniżona jednak. Dlatego podnoszę, za końcowe przesłanie. Poza tym ten przygłup mnie bawił, jak na komedię która potrafi mnie z 3-5 razy rozśmieszyć to daje radę.

ocenił(a) film na 4
demonistokles

Rozumiem, że każdy ma prawo do swojego zdania, ale jak można pisać, ze "nie było jeszcze takiej komedii"? Przecież ten film jest tak oklepany, powtarzający schematy, patetyczny, ze mi na koncu zrobiło sie naprawde smutno. Pomimo tego, że uwielbiam Vinca, widziałam z nim chyba wszystkie filmy, to nie miał jeszcze tak słabej roli, jakby grał na pół gwizdka i był nieudanym zlepkiem jego innych postaci z rożnych filmów. W co drugiej głupkowatej komedii, twórcy próbują moralizować i przemycać jakis głębszy sens pomiędzy morzem gołych cycków i piwa. Juz nie chce mowić o fatalnym montażu i scenariuszu bo to osobny temat. Wracając do meritum- jeżeli Ciebie bawił, to swietnie, ale nie pisz, ze to jakis wyjątkowy film bo daleko mu do tego. Pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 8
kseniula

Vince miał gorsze role, np. Mr. & Mrs. Smith czy Cela.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones