PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=854247}
5,1 943
oceny
5,1 10 1 943
Niemoralność
powrót do forum filmu Niemoralność

Mo

ocenił(a) film na 7

Temat już eksploatowany w wielu filmach. Ogląda się jednak z zainteresowaniem. Bardzo dobra gra całej trójki aktorów. Postaci niejednoznaczne. Niedopowiedziane zakończenie, co na pewno jest plusem.

ocenił(a) film na 8
frequentviewer

A cóż nie było eksploatowane w wielu filmach?

Zakończenie nie wydaje mi się niedopowiedziane, chociaż sprawia takie wrażenie i mile drażni. Co mnie osobiście zachwyciło, to wielowarstwowość tego filmu. Wraz z rozwojem akcji poznajemy nowe fakty dotyczące bohaterów i zmienia to sposób, w jaki spostrzegamy ich samych i sytuację, w której się znaleźli. Ten obraz ma psychologiczną głębię, której sondowanie fanom dramatów psychologicznych może sprawić dużą przyjemność.

ocenił(a) film na 7
mucha_nie_siada

Pewne schematy fabularne pojawiają się częściej, inne rzadziej. Kwestia zaliczenia egzaminu „ w zamian za” pojawiała się już na ekranie wielokrotnie. Co do reszty komentarza - zgoda.

ocenił(a) film na 8
frequentviewer

Prawdę mówiąc nie jestem w stanie przypomnieć sobie ani jednego filmu, którego tematem przewodnim byłaby "kwestia zaliczenia egzaminu w zamian za". Albo pamięć mnie zawodzi, albo co innego oglądamy. Zakładając jednak, że masz rację i wątek ten jest przez filmowców chętnie eksploatowany to... nie o tym jest "Mo":) Co do reszty komentarza - zgoda;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones