PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469365}

Nienarodzony

The Unborn
5,7 51 912
ocen
5,7 10 1 51912
3,8 6
ocen krytyków
Nienarodzony
powrót do forum filmu Nienarodzony

oni sie pozbyli tego demona czy co ? nie rozumiem tez o co chodzi z ciążą, ten demon wszedl w
ktoreś z dzieci ?

CukierkowaLala

Dokładnie tak, będzie wchodził bez końca, nie istnieje sposób na jego permanentne unicestwienie.

Guttural

jest dokładnie tak jak mówisz, demon czepi się teraz dzieci głównej bohaterki, może nawet powtórzy się historia z jej bliźniakiem.

ocenił(a) film na 5
diella

Ja na jej miejscu, po tym co przeżyła, usunęłabym ciążę i najlepiej się wysterylizowała. Czy w ten sposób nie przerwałaby tego cyklu?

ocenił(a) film na 5
CukierkowaLala

Dopiero obejrzałam film i wydaje mi się, że demon został unicestwiony. Zależało mu na głównej bohaterce, ponieważ była w ciąży i chciał opętać jej nienarodzone dziecko

ocenił(a) film na 3
CukierkowaLala

co sie dzialo w koncowce filmu? poczawszy od sceny egzorcyzmowania, bo nie mogłem dooglądać, am ciekawy.

kopecjusz

to obejrzyj...

CukierkowaLala

Cukierkowa...zapraszam do kina :)

ocenił(a) film na 7
CukierkowaLala

Ja też właśnie nie do końca łapię końcówkę filmu. Też mam wrażenie, że jedno z tych nienarodzonych dzieci zostało opętane, ale głowy sobie nie da uciąć.

Flinston1987

Ja odniosłam wrażenie, że główna bohaterka wierzy, ze pozbyła się demona, ale jak usłyszała o bliźniakach zaczęła w to wątpić. Tak ja to interpretuje, co byłoby fajnym zakończeniem bo każdy może uważać inaczej

ocenił(a) film na 6
Ania09071996

po to takie zakończenie. A jak chce być pewna to usunie i przełamie cykl

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones