PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597304}

Nienasycone

Wir sind die Nacht
5,9 3 693
oceny
5,9 10 1 3693
Nienasycone
powrót do forum filmu Nienasycone

6/10

ocenił(a) film na 6

Całkiem przyzwoity jak na europejskie warunki. Trochę nie zrozumiałem samej końcówki, możecie mi wytłumaczyć o co chodziło.

Bestia

UWAGA SPOILER!!

Ja zrozumiałem że nie zdecydowała się zamienić swojego policjanta w wampirka. ...i będą sobie żyli długo i szczęśliwie,
ona wiecznie młoda a on się pięknie przy niej zestarzeje ;)

ocenił(a) film na 6
defloratore

Myślałem, że go ugryzła i razem będą wampirami.

defloratore

Facet był chyba śmiertelnie ranny, więc ciężko, żeby przeżył... Mi się zdaje, że go jednak przemieniła i razem jakoś uciekli. Sugeruję się ostatnimi słowami kolegi Toma. Chyba, że nie był śmiertelnie ranny to było jak napisałeś. ;)

ocenił(a) film na 7
Bestia

Zabrała go sobie na potem.

ocenił(a) film na 6
Bodzepor

Hehe, prowiant na potem.

użytkownik usunięty
Bestia

DZIECI NEOSTRADY I FUNKI EDWARDA Z SAGI SWIT PROSZONE SA O OPUSZCZENIE TEGO PRTALU!
BEZ KOMENTARZA!

ocenił(a) film na 6

Więc co Ty tutaj jeszcze robisz?

użytkownik usunięty
Bestia

Wchodze tu i czytam takich koneserow kina jak Ty...
Zalamuje rece i uderzem dlonia w czolo sie...
Jednym slowem zalamuje rece bo to nie jest wcale smieszne...

ocenił(a) film na 6

Tak, tak wielki koneserze, Ty jesteś debeściak; Kac Vegas 10/10

użytkownik usunięty
Bestia

Zobacz dziecko drogie co poza Kac vegas widziałem a i to nie jest połowa filmów które widziałem...

ocenił(a) film na 6

Za dużo filmów to Ty jak narazie nie obejrzałeś, a większości tych Twoich obejrzanych to ja niewidziałem.

użytkownik usunięty
Bestia

No właśnie nie widziałeś połowy tego którą ja tu widziałem a to kropla w morzu tego co oglądałem w latach 89-95 na VHS i w kinie mośku mały...

ocenił(a) film na 6

Wchodzenie komuś na profil i grzebanie w poszukiwaniu marnych (w swoim mniemaniu) filmów z wysoką notą od użytkownika jest słabe. Tak samo prześciganie się, kto ile filmów obejrzał i z jakiego gatunku. Każdy ma własny gust, nie narzucajcie swojego :-)

użytkownik usunięty
Nefer88

Tu raczej chodzi o to że połowa stąd ludzi to zwykła gówniarzeria a druga tak zachowuje się.
Nic więcej do dodania w tym temacie nie mam, chyba że fakt że o gustach się nie dyskutuje...
P.s chyba że ich nie posiada się?

ocenił(a) film na 9
Bestia

Ja zrozumiałam, że ona jednak go przemieniła. Dlatego zniknęli oboje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones