PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597304}

Nienasycone

Wir sind die Nacht
5,9 3 692
oceny
5,9 10 1 3692
Nienasycone
powrót do forum filmu Nienasycone

Nie znam wiele niemieckich produkcji ale ten horror jest zdecydowanie czymś odmiennym
od całego tego amerykańskiego kiczu jeśli chodzi o temat wampirów i tych klimatów.
Soundtrack z filmu też bardzo klimatyczny. Polecam

ocenił(a) film na 4
Gervvazy

Horror????

ocenił(a) film na 3
TrafionaPanna

No właśnie. Wydaje mi się, że termin horror jednak stracił swoje pierwotne znaczenie w dzisiejszych produkcjach. Może na początku filmu powiało trochę grozą, ale dalej, żadna ze scen nie była "straszna". Film ma zbyt dużo nawiązań do Blade'a (właściwie wszystkich części), zbyt dużo nawiązań do Underworld, a motyw nieśmiertelności i wiążąca się z tym samotność został zaczerpnięty z "Wywiadu z wampirem" jak i z "Nieśmiertelnego".
Ciekawi mnie tylko lokacja. Co to było za miasto, w którym kręcili film?

ocenił(a) film na 4
pendrago

według mnie było to Berlin

ocenił(a) film na 3
TrafionaPanna

Dzięki za odpowiedź. Później sobie przypomniałem o ciekawostkach i rzeczywiście zdjęcia były kręcone w Berlinie.

TrafionaPanna

Fakt, faktem to może nie horror w 100%. W dzisiejszych czasach wiele gatunków filmu jest po prostu zmix-owanych ze sobą z różnym skutkiem

ocenił(a) film na 7
Gervvazy

Faktycznie, oglądało się całkiem przyjemnie, nawet mnie trochę wzruszyła ta umierająca babuszka. Tyle, że jak dla mnie to był bardziej dramat obyczajowy, a nie horror.:P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones