PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=845353}

Nieobliczalny

Unhinged
5,6 12 030
ocen
5,6 10 1 12030
4,7 16
ocen krytyków
Nieobliczalny
powrót do forum filmu Nieobliczalny

...zabrały filmowi baaaardzo dużo. Tak jak przez cały czas trzymał w napięciu, tak ta końcówka wyglądała jak kampania społeczna pt, ,,Dobry wybór - nie używaj klaksona". Częściowo rozwalonym autem jadą 2 osoby po mocnym poturbowaniu przez sprawcę, ścigane przez cały dzień i nikt nawet nie pomyślał, żeby ich oddać w ręce ratowników albo zawieść do brata autem policyjnym... I byłoby nawet OK, gdyby scena miała dodane ,,3 miesiące później", ale nie w tej wersji :-(

ocenił(a) film na 7
lenag

O tym samym pomyślałem, jak zobaczyłem jak sami wracają do domu. Wcześniej jakoś trzymało się to kupy.

ocenił(a) film na 7
piotrowy

Też mnie to zniesmaczyło. Kilka trupów, bardzo drastyczne zadźganie wariata, laska z prawdopodobnie wstrząśnieniem mózgu po takich ciosach od gladiatora a oni ją puszczają wolno po podpisaniu "statement".
Druga rzecz: w pewnym momencie główna bohaterka z synem stojąc w centrum miasta decydują się na zgłoszenie na policję? I co? I wyjeżdżają autem gdzieś na drogę szybkiego ruchu i jadą, jadą, jadą... Ten komisariat to chyba w innym mieście, albo stanie.
Poza tym film znośny, fajny klimat i bardzo zdecydowany Russell Crowe, nie patyczkował się

buliano

Szczupła kobieta bije się z grubasem, który waży 150 kilogramów i nie ma żadnych obrażeń. Parodia.

ocenił(a) film na 7
theodorebagwell3

W obronie dziecka. Widać, że jest słabsza, ale taka sytuacja potrafi wyzwolić olbrzymią siłę i determinację. Nie czepiałbym się akurat tego.

ocenił(a) film na 6
piotrowy

o tym samym pomyślałam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones