PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=443610}

Niepowstrzymany

Unstoppable
6,9 60 059
ocen
6,9 10 1 60059
6,4 7
ocen krytyków
Niepowstrzymany
powrót do forum filmu Niepowstrzymany

... pomimo iż był mega przewidywalny. Siedziałem blisko ekranu i nie zatrzymywałem ani na chwilę, mimo iż często mi się to zdarza. Bardzo dobre kino akcji które rozwija się stopniowo. Jestem bardzo mile zaskoczony, bo spodziewałem się.. .hmm.. w sumie nie wiem czego.. bo z jednej strony głupi tytuł... a z drugiej Denzel.. zatem mimo wszystko wiadomo że dobre kino nas czeka. :)

ocenił(a) film na 7
_therion

Film opisem przypomniał mi o pewnym starym acz dobrym klasyku - Uciekający Pociąg.

Unstoppable jest prosty, może nawet niektórzy by powiedzieli, że banalnie prosty, ale trzeba przyznać, że wciąga i trzyma w napięciu do samego końca i tak ma być! Niczego więcej nie oczekiwałem. Fabuła też na dobrym poziomie.

Denzel Washington jak zawsze genialny. Klasa. :)

ocenił(a) film na 7
Rubin91

Zgadzam sie w 100%

ocenił(a) film na 3
_therion

Przewidywalny ale trzymał w napięciu? WTF. Film jest głupi, pełny błędów logicznych i słabo zagrany. Sama obecność Denzela to za mało bo i jemu nie chciało się grać. Pewnie uznał, że tak słabemu scenariuszowi nic nie pomoże.

ocenił(a) film na 8
rock79

kolejny trol. Nie będę Cię karmił.

ocenił(a) film na 3
_therion

Napisał ktoś, kto "Żołnierzy kosmosu" uznał za arcydzieło. Haha.

ocenił(a) film na 8
rock79

To podaj lepszy film w tej tematyce, który do tego byłby tak świetnie zrobiony w formie pastiszu.

ocenił(a) film na 3
_therion

"Żołnierze kosmosu" to pastisz? Skąd czerpiesz te rewelacje?

ocenił(a) film na 8
rock79

"The film included visual allusions to propaganda films such as Why We Fight, Triumph of the Will, and wartime newsreels. The symbols, and certain clothing styles, of the Federation are modeled on those of the Nazis (e.g., windbreaker, suits, cap, etc.; moreover, the military intelligence officers' uniforms bear a striking similarity to those of the Allgemeine-SS). The satire was embedded in action sequences with special effects.

In the DVD commentary, Verhoeven states the film's message: "War makes fascists of us all." He evokes Nazi Germany—particularly through its use of fashion, iconography and propaganda—which he sees as a natural evolution of the post-World War II United States. "I've heard this film nicknamed All Quiet on the Final Frontier," he says, "which is actually not far from the truth." Edward Neumeier (who had previously worked with Verhoeven on RoboCop) broadly concurs, although he sees a satire on human history, rather than solely the United States. Since the filmmakers did not make these statements at the time of the film's release, viewers have interpreted it variously: as a satire, as a celebration of fascism or as a simple action film.]"

ocenił(a) film na 3
_therion

No i?

ocenił(a) film na 8
rock79

brawo za inteligencję.

ocenił(a) film na 3
_therion

Skąd to wytrzasnąłeś? Niech zgadnę, z wikipedii?

ocenił(a) film na 8
rock79

Tak, bo jest najszybszą opcją. Co z tego ze z wiki ? masz jakiś kompleks tego portalu ? akurat te fakty są prawdziwe, bo czytałem to w innych źródłach.

ocenił(a) film na 3
_therion

To co tam przytoczyłeś to tylko czyjaś opinia. Równie dobrze mogę sobie taką zamieścić na facebooku i też dać ci linka.

Przy okazji, mały przykład na temat wiarygodności wikipedii, która jak widzę jest dla ciebie podstawowym źródłem wiedzy:

http://www.mmszczecin.pl/blog/entry/200639/Przypadek+Henryka+Batuty+-+Wikipedia+ wierzy%C4%87+czy+nie.html

ocenił(a) film na 8
rock79

Czy ja powiedziałem że to podstawowe źródło wiedzy ? Koleś.. nadmieniłem że nie chciało mi się szukać, a akurat na wiki były te fakty o których czytałem kilka lat temu (nie wszystkie, ale część). Serio masz kompleks tego portalu.

ocenił(a) film na 3
_therion

Mów do słupa a słup jak ....

ocenił(a) film na 8
rock79

o co Ci chodzi ?

ocenił(a) film na 6
_therion

Przysnęłam nieco. Ale jest dosyć późno...

ocenił(a) film na 7
_therion

Też uważam, że jest to dobry film, trzymający w napięciu od początku do końca:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones