PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=206486}

Nieproszeni goście

The Uninvited
6,9 59 363
oceny
6,9 10 1 59363
5,7 3
oceny krytyków
Nieproszeni goście
powrót do forum filmu Nieproszeni goście

Podobne filmy?

ocenił(a) film na 8

Znacie podobne filmy w tym klimacie? Co możecie mi polecić?

użytkownik usunięty
makotoo

Szczerze polecam 'Siłę strachu' <ang. 'Hide and seek'> ;)

makotoo

"sekretne okno" z johnym deppem, cos podobnego, moim zdaniem :)

makotoo

moze The Pact (2012) ;)

ocenił(a) film na 8
burmula

Tożsamość (2003)

burmula

A kojarzysz lub czy ktoś z forum kojarzy taki film... chyba amerykański w którym to dochodzi do zabójstwa bodajże żony i jej męża w ich własnym domu? Napastnicy mają papierowe torby na głowach, jest ich chyba 3.
Nie pamiętam tytułu tego filmu, ale to chyba jeden z tych opartych na faktach.

Bardzo proszę o pomoc w odnalezieniu tej pozycji gdyż chciałbym film obejrzeć.
Dzięki!

khazad7_2

Wydaje mi się, że to może być ten film Nieznajomi(2008) http://www.filmweb.pl/film/Nieznajomi-2008-291338

burmula

O tak! To ten film! Dzięki :-)
O matko... jaką on ma strasznie niską ocenę. Sądziłem, że będzie lepszy a się okazuje, że ma masę nielogicznych błędów. Cóż... podejdę do tego z dystansem i zobaczę przy okazji :-)

khazad7_2

Rzeczywiście nie jest to arcydzieło, ale można obejrzeć. :)

ocenił(a) film na 7
makotoo

Dream House (2011) - klimat bardzo zbliżony

ocenił(a) film na 8
tomotec

Oczy Julii (2010), moim zdaniem trochę zbliżony

makotoo

Blady strach

ocenił(a) film na 8
joka_2

Dzięki, dzięki! Ostatnio widziałam Dream House, chętnie zapoznam się z Waszymi propozycjami :)

ocenił(a) film na 8
makotoo

Tożsamość też znam...przyznam, ze film za mocny ;)

ocenił(a) film na 8
makotoo

"Opowieść o dwóch siostrach".

ocenił(a) film na 8
ExtremeSpeedDK

"Nieproszeni goście" to remake "Opowieść o dwóch siostrach", przynajmniej kilka aspektów na to wskazuje.

ExtremeSpeedDK

Dokładnie to chciałam napisać. Tylko radzę Makotoo "Opowieści o dwóch siostrach" nie oglądać na kacu, bo można się poplątać. I zrób sobie jakieś kanapki bo się dłuży hehehe

ocenił(a) film na 8
silverlp1

eee, wcale nie, mnie wciągnęło, bym powiedział, ze nawet zasssaaałłooo...;-)

ExtremeSpeedDK

Ja pamiętam, że był dłuuugi. Ale nie mówię, że mi się nie podobał :) Całkiem dobry.

ExtremeSpeedDK

A z innej beczki- oglądałeś Dark Water? tak mi się jakos przypomniało nie wiem czemu hehe
Obejrzałabym jeszcze raz :)

ocenił(a) film na 8
silverlp1

No, widziałem, całkiem całkiem. o ile pamiętam to było o tej dziewczynce co wpadła do tego kontenera z wodą, ale mogę mylić

ocenił(a) film na 8
silverlp1

Jeden z lepszych horrorow jakie oglądałem to był Shutter z 2004r. I też " z innej beczki";-) Noroi z 2005r

ExtremeSpeedDK

Tak, o tym kontenerze. Shutter też super, ale daawno oglądałam, obejrzałabym jeszcze raz. Noroi nie widziałam, ale czytałam, że całkiem niezły. Chyba nawet ta dziewczynka z DW gra tam. Na pewno obejrzę :P

ocenił(a) film na 7
makotoo

Sierota

ocenił(a) film na 8
makotoo

http://www.filmweb.pl/film/Drabina+Jakubowa-1990-5188/discussion/Podobne+filmy,1 910217

tu jest sporo podobnych filmów:)
pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones