PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=206486}

Nieproszeni goście

The Uninvited
6,9 59 335
ocen
6,9 10 1 59335
5,7 3
oceny krytyków
Nieproszeni goście
powrót do forum filmu Nieproszeni goście

Ok. Przejrzałam, powstałe wątki i zauwazyłam,ze tok myślenia anny ma różne formy.
Postanowiłam przedstawic mój który różni sie troche od pozostałych. zaczne od tego,ze
oglądałam film 3 razy w przełomie kilku dni, wieć nei pominełam żadnego szczegółu.
Jak wiemy UWAGA SPOILERY SPOILERY SPOILERY!!!
Anna zabiła przez przypadek i neifortunne wydarzenia swoja matke i sisotrę. Przez 3/4 filmu
anna wydaje sie byc dziewczyną spokojną,pomimo pcoz. wgladu w imprezę wydaje sie być to
normalne ze wzgledu na zaistniałą sytuacje, po wypadku gdyz czy znano powody czy nei był
to wypadek anna próbowała popełnić samobójstwo (dowód; na samym pocz, do Anny
podchodzi mildred Kemp która pyta sie czy była tam dużo krwi i jest zblizenie jej
ponacinanych nadgarstków.)Po tym fakcie umeiszczono ją w zakładzie psychiatrycznym
ianczej zwnanym kliniką. Po 10 miesiacach leczenie zostaje wypisana na tymczasowy powrot
do domu. Zwródzcie uwagę na wypoweidż sasiadki z drugiego pokoju, jak wiemy to ona
poweidziała Annie o sobie .stąd wzieła sie mildred kemp. Natomsit czemu Anna zabiła sowja
przyszła mcochę? i jka naprawę była?
Anna była inna nizsiostra, na zaistniałej imprezie neispodobał jej się pomysł jej chłopaka,
chciała isć do domu. Wtem zastała tam, pielęgnairke któa zamiast opiekować sie jej chorą
matką 'zajmowała' sie jej ojcem. Dziewczyna była w szoku, jak wiemy ojciec obu dziewczyn był
o wiele starszy niż Rachel. Dlatego te zachowanie nei miało najmniejszych podstaw w pkt
wiedzenia Anny, dziewczyan neim ozę zneisc tego kłamstwa w tle chorej matki wieć
postanawia spalicdom w kórym są. Napotyka sien a sisotrę która była starsza i pomimo że
była pijana czuła sie odpowiedzialna za nią przyszła .Pod wływem roznieconego ognai i
beczki z gazem/benzyna dochodzi do wybuchu.Niestety nei tego obiektu .Anna naprawdę
była porywcza, ta ceche przypisała siostrze tak jak i ikilak innych dziewczyan nei mogąc sie
pocgpodzic sie z wypadkiem który spowodowała wyobraza sobie,ze tylko ich matka zgineła ,a
alex nei, i jakby zameiniły sie osobowosciami. Tak zwane rozdwojenie jażni. Jak juz pisałam
anna znała historie swojej sąsiadki,mozę wspomiała o Rachel .prawdopodobnie mildred
powieziął jej o koralach/perlach. Ponieważ obsesyjnei kochała ojca dzieci którymi sie
opiekowała a ten naszyjnik był prezentem od neigo tyle że dla żony,chciała być jego
właścicielką. Anna pomimo wydarzeń cciaal je zmeinic chciała zmienic przeszłosć, zwalajać
wine na kogos kto ja zawioódł i kogo neinawidziła choc wiedziała ze ta osoba nic wspólnego z
śmeircia jje matki isisotry nei miała. Historia mildred zaispirowała anne,sama an tym maiła
skorzystać miała udowdnicwinę kogos innego, miała ocalic siebie.a zabijajać
swojarodzinę,zabicie obcej dla neij kobiety nei było az tak dużym wyzwaniem. Ta
perspektywa wpadła mi fdo głowy zastanawiajać sie nad uśemichem Anny na samym koncu
filmu.Po słowach mildred bawiacej sie koralami:"witaj w domu" nawiazuje do zdrowej na
umysle anny która powiedziała siosotrze,że ten dom juz nie jest ich.
równiez słowa lekarza miały na nia wpływ ,z jej pkt widzenia on zgodził sie na zakonczenie
tego co zaczeła.
Jesli macie pytania ,pytajcie z góry przepraszam za mase literówek,mam chory palce i to
utrudnai mi pisanie.

użytkownik usunięty
nitishia

Dzięki trochę mi to objaśniło film bo się pogubiłem. Zastanawia mnie tylko jakim cudem ci sie udalo tak litery poprzestawiac(wiem napisalas ze masz chory palce ale mimo wszystko ja tak nie umiem ;p) ;D

Trudno mi to wyjaśnić,teraz kiedy to czytam,widzę,że nie dość ,że tych literówek było dużo to do tego literki są poskładane w dość niefortunny sposób,który utrudnia czytanie,pomijając ,ze napisałam wszystko bez spacji (wcięcia na początku,czy przerwy między wątkami,człowiek uczy się całe życie;p) hehe

Oczywiście że UMIESZ tak przestawiać litery i robisz to. Jakim cudem udało ci się wymyślić tak mało inteligentny sposób na zadanie pośredniej agresji?

użytkownik usunięty
Hershel1984

następnym razem spójrz na daty... nie masz się do czego przypieprzyć to zaczepki szukasz...skończ pieprzyć bzdury i lepiej idź do biblioteki przeczytać czym jest inteligencja...jakiej pośredniej agresji co ty pieprzysz?...Już dawno zapomniałem co miałem na myśli minęło sporo czasu a tu typ się obudził po takim czasie...osoba do której pisałem zrozumiała co miałem na myśli i nie ma do mnie pretensji więc przestań być czyimś adwokatem...kolejny troll na filmwebie po ponad dwóch latach się do kogoś dowalać..twój post jest pośrednią agresją i szczytem twojej inteligencji hipokryto...idź szukać postów dziesięcioletnich jak nie masz co robić...

Osoba do której pisałes jest inteligentniejsza od ciebie i bardziej taktowna więc to co mysli zachowała dla siebie a tobie przytaknęła żeby głupi się cieszył. Będę pisał tam gdzie mam ochotę, a obok głupoty nie przejdę obojętnie.

użytkownik usunięty
Hershel1984

o swojej głupocie piszesz idź do biblioteki i sprawdź co to inteligencja...hipokryto

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
sshadi

to chyba jestes upośledzona bo ja nie mialam problemu z przeczytaniem jej wypowiedzi

ocenił(a) film na 6
gadzinka__2

Z tego co widzę, to rzecz raczej w tym, że jesteś na tym samym żałosnym poziomie, dlatego do ciebie trafia taki niechlujny przekaz.

sshadi

Przecież autorka napisała, że z góry przeprasza za styl pisania, ale miała chory palec. :)

Aisssatou

I to jest usprawiedliwienie? Chory palec dlatego tekst w stylu 5-latki? Trzeba było poświęcić 10 min więcej i poprawić błędy literowe a nawet logiczne, bo momentami to niezłe bzdety wychodzą, ew. wkleić do Worda, aby poprawił nieco. Ale zamiast przeczytać jeszcze raz te wypociny i dać z siebie nieco więcej, to po prostu zlekceważyła czytelników.

ocenił(a) film na 8
Aisssatou

A co ma chory palec do stylu pisania? Wystarczy jeden zdrowy palec albo nos, żeby pisać poprawnie. 2 palce i już nawet polskie litery mogą się pojawić.
Powyższy tekst jest niedbalstwem autora, lub jego niedouczeniem.

ocenił(a) film na 8
nitishia

Bardzo chciałem, ale nie jestem w stanie tego przeczytać.

ocenił(a) film na 6
nitishia

Nie przejmuj się tymi co nie mogą przeczytać i mają wielkie pretensje. To DOWNY! Pewnie należą do tej zjeba....j grupy na facebooku o nazwie Horror&Thriller. To niedokołysani ludzie są

ocenił(a) film na 5
nitishia

Wszystko na końcu filmu zostaje wyjaśnione, więc nie wiem jaki jest sens pisać tzw. " Próby wyjaśnienia". Film przewidywalny. Schemat powielany w wielu filmach tzw. podwójna osobowość.
P.S. Na drugi raz pisz normalnie, bo nie da się tego czytać.

ocenił(a) film na 8
nitishia

Przyznaj się że masz dysleksje a nie że palec cie bolał.

ocenił(a) film na 7
karpiok23

Mamy 21 wiek. Dysleksja to w internecie żadne wytłumaczenie. Jest masa darmowych programów i słowników poprawiających błędy, wystarczy chcieć. Tego nie da się czytać.

nitishia

tak napisane, ze az sie czytac nie da xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones