PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=206486}

Nieproszeni goście

The Uninvited
6,9 59 364
oceny
6,9 10 1 59364
5,7 3
oceny krytyków
Nieproszeni goście
powrót do forum filmu Nieproszeni goście

Upierdliwe schematy.

ocenił(a) film na 3

Nasza bohaterka po traumatycznych przejściach, wraca do domu, zwolniona z psychiatryka.
A tam okazuję się że rządzi macocha... tralla lalla, sr@^ie w banie będzie wiosna....
Naprawdę trzeba być człowiekiem o wielkiej tolerancji, aby nie zasnąć pod wpływem natłoku żenująco odgrywanych klisz.
Tak w skrócie. film z cyklu ,, obyś się nie zdziwił"

jeti

w pełni się zgadzam z tą wypowiedzią
film nudny jak flaki z olejem, nie mam pojęcia za co ma taką ocenę
do tego strasznie irytowała mnie postać głównej bohaterki - nie wiem czy to wina aktorki czy może tego że dziewczyna w każdym worku widziała trupa
masakra :|

ocenił(a) film na 3
sraka666

A daj se spokój z tą aktoreczką!
W sumie chciałem też o niej wspomnieć, ale ona jest tak strasznie nijaka że szkoda mi było zachodu. Łazi dziewucha po planie zdjęciowym, i się dziwi przez cały film.
Ja jak już zobaczyłem prolog do tej historyjki, przestałem mieć złudzeń, że to nie będzie kiepski film.

ocenił(a) film na 8
jeti

zauważ jednak, że koniec jednak nie jest 'schematowy'. Przynajmniej według mnie. to, że jej siostry jednak nie było, a postać za którą miała swoją macochę była jednak jej przyjaciółką z psychiatryka, zaskoczył mnie. Nie spodziewałam się takiego zakończenia.

ocenił(a) film na 3
izabella385

Na wstępie muszę Ci zwrócić uwagę że w dobrym tonie jest napisać ostrzeżenie, gdy się ma chęć zdradzić zakończenie filmu, na forum.
A wracając do filmu to przyznam się Tobie że byłem pewny rozwiązania intrygi już po prologu. Filmów w których bohaterowie zostają uwikłani w ciąg zdarzeń, a na końcu okazuje się że to wszystko działo się w ich głowie, powstało sporo. Na przykład ,,Oddział'' z 2010 ,,Wyspa tajemnic'' 2010, starsze ,,Drabina Jakubowa'' 1990 ,Harry Angel'' 1987 no i ,,Gabinet doktora Caligari'' z 1920
Musisz nadrobić zaległości;-)

jeti

Ostatnio choćby "Safe House". Ale to już było... Od "Numer 23" ciągle natykam się na takie produkcje i już nic ciekawego w nich nie ma.

ocenił(a) film na 3
DagnaMara

Mi też ten oklepany patent wychodzi bokiem.

jeti

Sorki, chodziło o "Dream House". Za dużo tego i człowiek się myli :)

ocenił(a) film na 3
DagnaMara

O ja dziękuje, mam w planie ten film obczaić, piszesz że to też jest film z cyklu ,,nie wszystko jest tym, czym się wydaje''?

jeti

Tak, nie chcę spoilerować i psuć zabawy z oglądania, ale przez jakiś czas masz wrażenie, że jest dobrze, że jest ciekawie, a potem robi się gorzej i końcówka to nieporozumienie, przynajmniej dla mnie. Znowu chodzi o psychiatryk i tyle.

ocenił(a) film na 8
jeti

tak, zgadzam się. jakoś po 3/4 części filmu cały się psuje, a koniec beznadziejny. ale warto zobaczyć

ocenił(a) film na 3
izabella385

Spoko, jak coś to napiszę Ci reklamację;-)

ocenił(a) film na 8
jeti

może końcówki :D Do połowy naprawdę jest dobry

jeti

do filmów które wymienił jeti dodam jeszcze "Opowieść o dwóch siostrach" - fabuła jest niemal identyczna (końcówki nie będę zdradzać)

ocenił(a) film na 3
sraka666

Skarbie, ten film jest rimejkiem pozycji którą wspomniałaś:-)

jeti

a to bardzo dziękuję za uświadomienie ;*

jeti

A mi ten film się podobał. Całkiem niezły. Jednak jako widz miałem podejrzenie, że z główną bohaterką może być coś nie tak, tak samo jak w filmie "Fight Club" z głównym bohaterem. Swoją droga ten drugi to mój ulubiony film. Natomiast wracając do filmu " Nieproszeni goście" to spodziewałem się innego zakończenia, czyli film jednak jest zaskakujący.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones