PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792203}
5,2 2 881
ocen
5,2 10 1 2881
Nieprzygotowani: The Movie
powrót do forum filmu Nieprzygotowani: The Movie

Przy tym filmie to nawet "Gulczas, a jak myślisz?" zakrawa na arcydzieło kina. Robiony jakby na siłę, przedłużany jak się tylko da, bez dobrego pomysłu na scenariusz, słabe gagi, mierne aktorstwo. Nie znajduję tu nic pozytywnego, za co mógłbym dać chociaż 2 gwiazdki. Niestety 1/10.

ocenił(a) film na 7
MusztardaSaperska

Nie znajdujesz tutaj nic pozytywnego? A co Ty robisz, żeby umilić komukolwiek dzień? Kocham filmweb i tych wszystkich ultra zaawansowanych krytyków, którzy absolutnie nic nie wnoszą swoją egzystencją. Jestem z NP od samego początku i film się bardzo przyjemnie oglądało. A NIE. ZAPOMNIAŁEM, ŻE WSZYSTKO MUSI BYĆ NA MIARĘ OJCA CHRZESTNEGO, BO INACZEJ TO GNIOT I NIC NIEWARTE ŚCIERWO.

ocenił(a) film na 2
fisstech

ale to nie znaczy ze to od razu arcydzielo

ocenił(a) film na 7
Wictorias

Oczywiście, że nie. Poczułem się w obowiązku zadbania o równowagę. Ten film zasługuje wg mnie na 7 lub nawet 8. Mają świetne pomysły, stworzyli świetne postacie. Może nie mają ogromnego doświadczenia, ale widać pasję i to, że wciąż się rozwijają.

fisstech

A to ty nie wiesz że na youtube to sami krytycy ze szkół filmowych ? Ja już dawno przestałem w ogóle przejmować się tymi pseudo znawcami i ocenami filmów bo to śmiech na sali . Film nie został wypuszczony do kin oni już walą 1 gwiazdkę bo gra aktor co go nie lubią albo reżyser im się nie podoba . Dziecinada . :D Nie oglądałem akurat tego filmu wiec oceniać go nie będę . Ale widziałem gdzieś parę odcinków serialu i wcale zły nie jest . Oczywiście takie stare pryki jak ja wcale nie muszą jarzyć wszystkich gagów, ale są tam tematy na tyle uniwersalne z którymi każdy może się utożsamić albo kiedyś utożsamiał . Oczywiście jeśli ktoś oczekuje od serialu młodzieżowego polotu rodem z filmów Tarantino to chyba go zgrzało słoneczko . To jest serial o współczesnej młodzieży dla współczesnej młodzieży ( film zakładam w podobnym klimacie ) A nie dla was pseudo znawcy filmwebu . Nie ten target .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones