PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792203}
5,2 2 881
ocen
5,2 10 1 2881
Nieprzygotowani: The Movie
powrót do forum filmu Nieprzygotowani: The Movie

eeeeee

ocenił(a) film na 3

Film był zupełnie nijaki, gra aktorska taka sobie, scenariusz meh, dialogi średnie, a sam film niezupełnie zrozumiały, nie rozumiem pojawienia się syreny w filmie, imprezy, która zupełnie nic nie wnosiła, dziwnego rozpadu związków. Sam fakt, że Agata wzięła na początku filmu prezerwatywy, co miało świadczyć o przypieczętowaniu ich miłości, a wyszło na to, że nie zrobili zupełnie nic. W filmie było poruszonych kilka wątków, z czego żaden nie doszedł do skutku a zakończyło się na tym, że antagoniści, to marne cioty nawet nie próbujące udawać gangsterów. Wszystko co można by pochwalić to muzyka, która była fajna, ale zupełnie nie pasująca do niczego, do tego ten dziwny skok między lokacjami, gdzie Hubert dzisiaj jest nad morzem, potem nie jest nad morzem, potem jest w jakimś ośrodku, zupełnie nie wiem po co, zero ładu i składu. Może zostańcie przy serialu chłopaki, bo on wam wyszedł świetnie
Pokaż mniej
ODPOWIEDZ


ocenił(a) film na 10
szymon111222333444555

co do syreny to polecam oglądać film dokładnie

ocenił(a) film na 4
kuba6488

Szymon rozumie że to było nawiązanie do tej "legendy", ale to i tak nie ma sensu, zupełnie jak 3/4 wydarzeń które były zawarte w filmie. Ja obejrzałem cały film od A do Z ale myślę że gdyby ktoś przewijałby film co 5 minut o 10 minut widziałby całą treść fabularną filmu i straciłby mniej czasu :P

ocenił(a) film na 2
kuba6488

Założyłeś konto tylko po to by ocenić ten film na 10?! Zastanawiając e. Ostatnio coraz więcej na chomikach takich kont widm. Dlatego nim zdam się na czyjąś opinię, najpierw sprawdzam czy konto nie zostało założone przed chwilą, tylko po to sztucznie zawyżyć ocenę.

ocenił(a) film na 2
szymon111222333444555

Niemal w całości zgadzam się z tym co napisałeś. Film nijaki, dla nikogo, może poza samymi zainteresowanymi zarobkiem na nim. Po co w ogóle coś takiego kręcić? Chyba tylko po to, by dać aktorom jakąś odmianę od seriali.

ocenił(a) film na 6
cyfrowy_baron

Film jest na dobrą sprawę dodatkiem do serialu internetowego, który zgromadził sporą widownię. "The Movie" miało premierę między emisją pierwszego i drugiego sezonu, dlatego pokazuje wakacje (serial skupia się na życiu szkolnym).
Nie mówię, że film jest nie wiadomo jak dobry, ale jeśli obejrzało się pierwszy sezon, to pełnometrażowa produkcja jest naprawdę przyjemnym seansem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones