PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792203}
5,2 2 883
oceny
5,2 10 1 2883
Nieprzygotowani: The Movie
powrót do forum filmu Nieprzygotowani: The Movie

Serio? Jakieś błazny z internetu robią "film"? Widziałem trailer na YT i aktorstwo tam to jakaś błazenada, widziałem pare ich filmików na YT tudzież stwierdzam że Humor bardzo podobny do filmów typu "wielkie kino" etc. Z tym że tu jest zapewne mniejszy budżet co sprawi że zapewne będzie to jeszcze bardziej naciągane.Aczkolwiek mam nadzieję że ich brak talentu aktorskiego nadrobi fabuła, choć szczerze w to wątpie.
PS:Za seans na takim filmie nie zapłaciłbym więcej niż 10 zł - Wiadomo kino za udostępnienie sali coś musi mieć.

drwalek

Najpierw obejrzyj , daj szanse a potem hejtuj bądź kochaj.Nie polakuj.

ocenił(a) film na 6
drwalek

Nie wiem o co ci chodzi.. Bo tak szczerze, ten film bawi mnie i zapewnia wiekszą rozrywkę niż niejeden uznawany za lepszy, tylko dlatego, że nie amatorski.

ocenił(a) film na 9
Krytyk_tagis

Zgadzam się z Tobą. Wiadomo, film nie jest super produkcją i nie wydali na niego milionów, ale ten film poprawił mi humor, ciekawiło mnie co będzie dalej, zaśmiałem się kilka razy, więc bez przesady... Ocenę owszem, zawyżyłem, ale to dlatego, że właśnie, wielcy znawcy ocenią ten film na 2-4, bo słaba gra aktorska i inne takie. Dajmy im szansę, jak to Maciej Dąbrowski powiedział, że Abstrachuje zaczęli od głupich nagrywek o jakiś gimbusach, teraz tworzą filmy. Więc poczekajmy, dajmy im szansę, a kto wie, może uda im się za kilka lat zrobić coś na skalę światową.

ocenił(a) film na 2
silver10211

No i jest sprawiedliwość , ty zawyżasz inni zaniżają .
No to nie był film dla mnie ale dobrze że starają się robić dobre pełnometrażowe produkcje , co nie jest łatwe .
No ale oceniłem film moim zdaniem i tak dałem ocenę 3/10 i na plus było , że jest to chyba pierwszy film w Polskim YouTube który trafił gdzieś do kin ( nie licznych ) i był pełnometrażową produkcją .
Tylko te osoby które oceniają film 2-4 oceniają to co widzieli , to niebyła dobra produkcja .
Jak dla mnie to nudny film z banalną fabułą , no a humor we mnie w ogóle nie trafiał .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones