PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8112}
7,5 15 570
ocen
7,5 10 1 15570
6,8 6
ocen krytyków
Niesamowity jeździec
powrót do forum filmu Niesamowity jeździec

Jeden bohater daje w kość bandzie oprychów. I tak być powinno. Clint jest boski ze swoim gruboskórnym obyciem i zdawkowymi odpowiedziami. Jednak kiedy trzeba działać - strzelać do bandziorów lub sprawić by kobieta była szczęśliwa jest bezbłędny.

ocenił(a) film na 9
gorab

czyli to, co tygrysy lubią najbardziej :o) Do tego kilka bardzo ciekawych rozwiązań typu pastor-rewolwerowiec , symboliczny kamień, pojedynek typu Goliat z Dawidem i wiele innych. Bardzo mi się podobał i uważam ten film za rewelacyjny western czyli w tym gatunku 9/10

gorab

a tygryski lubią westerny, mrau(:
a wczoraj przegapiłem "Garść dynamitu"....niech to garść dynamitu!

ocenił(a) film na 8
gorab

Popieram! W filmie wszystko jest tak, jak trzeba!

ocenił(a) film na 10
gorab

Tylko tytuł zdecydowanie zjechali po polsku. Niesamowity? Blady, widmowy - ale niesamowity? WTF? Brzmi jak z kreskówki dla 6-latków.

TangoAndWaltz

Jeździec widmo albo z nikąd a w zasadzie chodzi o zmierzch bo w angielskim słowo pale obok wielu znaczeń to synonim "zmierzchać", tu w znaczeniu mało wyrazisty, zagadkowy. Ja bym dał Niezwykły Jeździec lub prościej Jeździec z nikąd.

ocenił(a) film na 9
TangoAndWaltz

Jak zwykle

ocenił(a) film na 6
gorab

To prawda, milosnicy westernow wlasnie lubia takie klimaty i ja do nich naleze, wychowana na westernach...a poza tym uwielbiam ten chlod, a jednoczesnie szlachetnosc w postaciach Clinta:-)

Ewiatko

I specyficzny, powolny sposób poruszania się - jakby każdy krok stawiał z namysłem :)

ocenił(a) film na 6
jan_niezbedny0

O tak...:-)

Ewiatko

Fajnie się to komponuje zwłaszcza z dzwoniącymi ostrogami :)

ocenił(a) film na 9
gorab

Nic dodać, nic ująć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones