PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=583390}

Nietykalni

Intouchables
8,6 678 210
ocen
8,6 10 1 678210
6,6 46
ocen krytyków
Nietykalni
powrót do forum filmu Nietykalni

2 miejsce ?

ocenił(a) film na 7

Nie rozumiem osób które piszą że jest to w pełni zasłużone bo większość z nich nie umie tego uzasadnić.Film przyjemnie się oglądało ale trochę się ciągnął.Niby komedia a śmiesznych momentów tam nie było. ,,Dobra muzyka". W wielu filmach jest dobra muzyka.Jak już pisało wiele osób przede mną jest to film na raz.Według mnie jest to mega przesadzone że Nietykalni górują nad Ojcem Chrzestnym,Zieloną Milą,Forrestem Gump czy nawet Lotem nad kukułczym gniazdem.A wszystkie pozycje które wymienilem Nietykalnych biją na głowę.

roki3225

"Jak już pisało wiele osób przede mną [...]" - No właśnie. Ale i tak musiałeś założyć milionowy temat o tym samym, czyli o zrzędzeniu nad miejscem w rankingu tegoż filmu. :D Nie to, żebym komukolwiek zabraniała wolności słowa, no ale nie można wylewać swoich żali do już powstałych wątków? Przecież jest miejsce dla 1000 postów. Ale nie! Każdy chce być "wyjątkowy" i musi koniecznie założyć swój osobny temacik! :D

ocenił(a) film na 7
Slaught

Nie pisałem tego aby zabłysnąć lecz żeby w końcu się dowiedzieć jak ?? Bo na 1000 postów nie znalazłem żadnej normalnej odpowiedzi która mówi dlaczego ten film jest taki wyjątkowy.Bo nie wiem jak ciebie ale mnie wytłumaczenie ,,bo jest" nie przekonuję.

roki3225

Mnie nie interesuje ten ranking, więc miejsce jakiegokolwiek filmu nie ma dla mnie żadnego znaczenia.
Dziwi mnie tylko wszechobecna fascynacja tym popkulturowym rankingiem.

ocenił(a) film na 7
roki3225

Kto mówi, że film jest wyjątkowy? To nie jest ranking na najbardziej wyjątkowy film, tylko na film najlepiej trafiający w gusta użytkowników filmwebu. Skoro jest na 2 miejscu, to znaczy, że wielu użytkowników ceni sobie proste, ładnie opowiedziane historie z lekkim humorem.

ocenił(a) film na 7
tunker

Wszyscy zachwyceni tym filmem a po twojej ocenie widzę że mamy podobne gusta bo film naprawdę jest dobry ale w porównaniu do tych pozycji które wypisałem powyżej to jest słabiutki...

ocenił(a) film na 7
roki3225

W sumie, to nie wiem, czy można obiektywnie pisać, że tamte filmy są lepsze. Ambitniejszy niekoniecznie znaczy lepszy, więc jeśli za wyznacznik jakości filmu uznajemy to, jak podoba się on widzom, to Nietykalni są prawie arcydziełem. Ale ocena filmu wynika też z tego, że jest on zrobiony bardzo bezpiecznie. Odbiorcy dzielą się głównie na skrajnych entuzjastów, którzy oceniają na 10 i takich jak my, którzy uważają, że film jest dobry, ale bez szału i dają około 7 gwiazdek. Raczej rzadko się spotyka oceny rzędu 1/10.

ocenił(a) film na 7
tunker

Można obiektywnie pisać ponieważ no kurcze Ojciec Chrzestny,Skazani na Shawshank czy chociażby nawet Pluton a to ??

roki3225

Skazani to film równie przeciętny jak Nietykalni. I dwa takie przeciętne filmy które powinny być poza setką są sobie na czele. Zielona Mila natomiast to inflantylna szmira dla niewymagającej gawiedzi na którą głosowali ludzie dokładnie z takich samych powodów z jakich głosowali na "Nietykalnych". Odpowiedz sobie na to i masz zagadkę rozwiązaną.

ocenił(a) film na 6
grzegorz_cholewa

W Skazanych historia była dużo ciekawsza i mniej przewidywalna

ocenił(a) film na 6
roki3225

Ja się zgadzam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones