PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=583390}

Nietykalni

Intouchables
8,6 678 310
ocen
8,6 10 1 678310
6,6 46
ocen krytyków
Nietykalni
powrót do forum filmu Nietykalni

Beka

ocenił(a) film na 7

Film dobry ale ten ranking to jest chore. Film nie zasługuje na pierwszą dziesiątkę a tu 2miejsce. Kabaret.

Armando918

Rozbawiają mnie komentarze osób, które dają dobre noty "Nietykalnym", a później narzekają na ich miejsce w rankingu. - Czy bycie hipokrytą naprawdę Was satysfakcjonuje?

ocenił(a) film na 7
Slaught

Ja jestem hipokrytą? Ja wystawiłem dobrą ocene(tylko dobrą w przeciweństwie do większości), patrząc na ocene filmu ją zaniżam swoją oceną, jeżeli Pan/Pani nie zauważył/a. Film jest naprawdę dobry, ale nie zasługuje na tyle dziesiątek i dziewiątek przez co daje aż 2 miejsce w rankingu.

Armando918

Ale to tylko i wyłącznie Pana subiektywne zdanie i nikomu Pan nie rozkaże oceniać "Nietykalnych" w taki sposób, jaki Panu się wydaje "właściwy".
Niech się Pan lepiej zastanowi nad tym, co jest ważniejsze. Filmy, czy wszelkie rankingi? Bo mnie się wydaje, że Pan przeżywa kolejność filmów na tym portalu, co moim zdaniem jest bardzo śmieszne, ponieważ mnie te rankingi w ogóle nie interesują. A 7/10 to nie jest taka "groźna" ocena, aby tak bardzo nadszarpnęło średnią tegoż filmu. Czy wie Pan o tym, że niektórzy "lecą" nawet z 1-kami, pomimo że film im się spodobał? Szok!

ocenił(a) film na 7
Slaught

To prawda, przyznam Panu/Pani rację, wiadomo, że tu filmy są najważniejsze a rankingy można o tyłek rozbić ponieważ dla nikogo one nie będą sprawiedliwe. Moja ocena, też z góry wiadome, że nie "nadszarpnie" średniej oceny tytułu. Tylko Panu/Pani chciałem przekazać, że nie jestem z tych co dają dziesiątki i narzekają na jego miejsce w rankingu, jak większość tu na forum. Ale ostatnie zdanie, nieco mnie zaskoczyło, jestem nieco nowym użytkownikiem filmweba i nie spotkałem się jeszcze z takim przypadkiem by komuś się podobał a dał jedynkę. Ale wierze jak najbardziej i w sumie to nie powinno być żadnym zaskoczeniem. Są ludzie, którzy są ciężcy do zrozumienia.

Armando918

Oczywiście mój szok był sarkastyczny. Mnie już dawno przestała zaskakiwać głupota wylewana na tym portalu. A tym od "karnych" jedynek, zależy wyłącznie na "świętym" rankingu i namawiają również innych do zaniżania ocen, gdyż dla nich obecna sytuacja to istna "profanacja" rankingu. Warto przejrzeć to forum - śmiechu co niemiara.

ocenił(a) film na 7
Armando918

Masz rację, Kabaret bardziej zasługiwałby na to miejsce

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones