PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=583390}

Nietykalni

Intouchables
8,6 678 295
ocen
8,6 10 1 678295
6,6 46
ocen krytyków
Nietykalni
powrót do forum filmu Nietykalni

Historia cudna, główni bohaterowie francuskiej produkcji jak zwykle nie zawiedli, świetna gra aktorska.
Na filmie można uronić łzy i naprawdę się pośmiać, nie było tam idiotycznych żartów na poziomie polskiego kabaretu.
Skoro ta historia wydaje się dla was prosta to tylko można pogratulować spojrzenia na świat, pierwszy raz spotykam czarnoskórego chłopaka z ulicy, który zostaje obdarzony zaufaniem i opiekuje się sparaliżowanym bogaczem, którzy zazwyczaj tacy, wiadomo z jakiej wysokości patrzą na niż społeczny. A te niskie oceny to wsadźcie sobie w cztery litery, bo film jest na tyle idealny i przyjemny, nie brakuje mu niczego, że nie dziwię się skąd zajmuje takie wysokie miejsce.
Już nie wspominam o muzyce Ludovico Einaudi, która o ciarki przyprawia. 10/10

ocenił(a) film na 9
muody_g

Ja również jestem fanką tego filmu. Pomimo, że widziałam go z pewnością więcej niż 10razy to jestem nim oczarowana. Nadal śmieszy, wciąż rozczula... A muzyka.... Wybitna dla mnie...:) Una Mattina

ocenił(a) film na 10
muody_g

Popieram twoje zdanie też uwielbiam ten film gdy za pierwszym razem oglądałem bardzo mi się film podobał potem oglądam 2 raz i mówię rewelacja a za 3 Arcydzieło! Naprawdę genialny film!
Też dostaje ode mnie 10/10!

muody_g

Brawo, tak właśnie odbierać należy ten naprawdę głęboki w przekazie i formie wymowy film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones