PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=583390}

Nietykalni

Intouchables
8,6 678 190
ocen
8,6 10 1 678190
6,6 45
ocen krytyków
Nietykalni
powrót do forum filmu Nietykalni

ale 2 miejsce w rankingu?!

ocenił(a) film na 9
Natalia123_filmweb

Widzisz, to jest nietypowy fenomen tego filmu, bo podejrzewam że bardzo niewielu wymieniłoby go wśród własnego top3 filmów, ale trafia on do tak szerokiego grona odbiorców, że udało mu się wbić do ścisłej czołówki rankingu filmwebu. Właśnie ze względu na swoją lekkość i geniusz zawarty w prostocie.

ocenił(a) film na 8
Natalia123_filmweb

Powiem Ci tak. Któryś film po prostu MUSI być na tym drugim miejscu. Tak samo jak któryś musi być na trzecim, czwartym, piątym i tak dalej. Pewnie o każdym takim filmie napiszesz: "Rewelacyjny, ale 2. miejsce w rankingu?" "Rewelacyjny, ale 4. miejsce w rankingu"? Któryś film spośród tych rewelacyjnych musi być na tych czołowych miejscach, a nigdy nie dojdziesz do tego, który film naprawdę jest najlepszy bo to po prostu są czysto subiektywne opinie.

Natalia123_filmweb

A kto się przejmuje tym rankingiem tak naprawdę? Dajcie spokój to tylko ranking według widzów! Czy to ważne, czy film będzie na 1 czy na 10 miejscu? Ważny by był po prostu dobry i tyle.

Natalia123_filmweb

Czy pomyślałaś nad tym - choć przez chwilę - że wystawiając mu ocenę 9, sama również przyczyniasz się do "wspinaczki" tegoż filmu w rankingu?
Rozbawiają mnie komentarze osób, które dają dobre noty "Nietykalnym", a później narzekają na ich miejsce w rankingu. - Czy bycie hipokrytą naprawdę Was satysfakcjonuje?

ocenił(a) film na 6
Natalia123_filmweb

sama daje 9 a potem sie dziwi ze 2 miejsce w rankingu.
ja daje 6 bo wiecej ten film nie jest wart a 2 miejsce w rankingu razi ...
z tym ze ja ze swoja ocena mam prawo sie dziwic...ty NIE
NIC w tym filmie nadzwyczajnego ...a tu 2 miejsce w rankingu filmow wszechczasów ...HELLOOOŁ ?!

ocenił(a) film na 10
Natalia123_filmweb

Ludzie czy Wy sami widzicie co piszecie? Boli Was 2 miejsce w rankingu a dajecie filmowi 9! Na co liczysz? Że inni dadzą 1? Film jest dobry dostaje wysokie noty to jest wysoko. Proste. Matematyka. A że grono płaczek nie może przeżyć że film z 2011 ma czelność być wyżej od dzieł sprzed 40, 30 czy 20 lat to niech pozmieniają swoje 8, 9,10 na 1. Film spadnie niżej a oni będą mogli spokojnie zasnąć.

ocenił(a) film na 10
Natalia123_filmweb

Oui. 2-gie miejsce w rankingu. W tym filmie jest wszystko: komedia, tragedia, miłość, dramat, ironia życia w surowej postaci: mnóstwo forsy a prawie brak możliwości ich wykorzystania, poezja, sprawy ostateczne, sens życia, młodość i zdrowie i zniedołężnienie i całkowite uzależnienie od otoczenia. Zastanawiam się, nie patrząc na tytuły filmów i nie wiem, któremu dałbym pierwsze miejsce. Są genialne dramaty, fantastyczne komedie romantyczne, bardzo śmieszne i wcale niegłupie komedie, poruszające dramaty psychologiczne, społeczne, wstrząsające filmy wojenne, ale w którym jest TO WSZYSTKO?? Nie przychodzi mi nic do głowy. Ranking jest odbiciem wieku widzów - dzieła sprzed kilkudziesięciu czy nawet kilkunastu lat lat są dla młodych mniej lub w ogóle nieznane. Wybierają filmy im współczesne. To wcale nie jest taki zły wybór. Oglądaj dla przyjemności nie dla rankingów i nie wg rankingów. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
Natalia123_filmweb

PS. Mam radochę, że oceniłem ten film zanim zobaczyłem jakie zajmuje miejsce w rankingu. Uważam, że oceniłem słusznie. Oglądnąłem go po raz 3-ci uważnie i utwierdzam się, że zasłużył.

ocenił(a) film na 8
Natalia123_filmweb

Wszystkie filmy które powstały niedawno są wyżej w rankingu.

ocenił(a) film na 6
Natalia123_filmweb

Nie rozumiem. Ten film ma średnią notę 8,6, a ty mu dałaś 9 (czyli zawyżyłaś ocenę). Może wypadało zacząć od jakiegoś stopniowania swoich ocen, zanim zacznie się narzekać na wysokie miejsce w rankingu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones