PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682}

Nieuchwytny

The Glimmer Man
6,4 9 774
oceny
6,4 10 1 9774
7,0 4
oceny krytyków
Nieuchwytny
powrót do forum filmu Nieuchwytny

KONIEC SEAGALA

ocenił(a) film na 8

dla mnie seagal właśnie na tym filme się skończył, każdy kolejny film to totalna porażka, steven jakiś taki sztuczny, chodzi kur...a jak czołg, wymiata wszystkich, nie krwawi, chyba jest nieśmiertelny, gdyby powstał film s.seagal vs. superman to seagal by wygrał. autorzy kawałów zostawcie w spokoju chucka norrisa, steven seagal to jest to.

thomass48

http://www.filmweb.pl/user/anonim7/blog/551953

thomass48

Czy ja wiem... Zawsze kiedy widzialam film z Seagalem to on byl taki super,wszystkich pokonywal,byl po prostu niezwyciezony i nikt nie dal mu nigdy rady. Tak sie juz na te jego super sily w pojedynkę napatrzyłam w kazdym jego filmie,ze nie robi mi wiekszej roznicy czy to jego koniec czy nie. On zostanie zapamietany jako ten "niepokonany".

ocenił(a) film na 7
thomass48

Nie gadaj,bo byl jeszcze dobry Exit Wounds (2001).A jak tak razi cie to że SS jak takim nieśmiertelnym wymiataczem w swoich filmach to zobacz sobie jakiś klasyk z JCVD gdzie przeciwnicy dosłownie znęcają sie nad głównym bohaterem,a na koniec i tak zawsze padają po paru kopnięciach.

greggmm


thomass48 twoj komentarz jest lepszy niz segal,poprawiles mi humor:D "segal vs superman"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones