PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=385651}

Nieuchwytny

Untraceable
6,7 18 673
oceny
6,7 10 1 18673
5,2 4
oceny krytyków
Nieuchwytny
powrót do forum filmu Nieuchwytny

chłopak pewnie sobie ją kupił na godaddy.com :))) po za tym 17 milionów zalogowanych w tym samym czasie? to naszaklasa przy kilku tysiącach się sypie, a wydali na serwery więcej niż ten gość widział na oczy :)

ocenił(a) film na 8
Analog

Zal mi takich ludzi jak ty.... władze w U.S.A niedały sobie rady a ty
"wielki haker z Polski" byś go napewno załatwił hehe koleś udajesz ze sie z nasz na wszystkim i jesteś taki cwany? Żal mi ciebie przez duże Ż!!

ggghhh421

ggghhhitd.: przykro mi, ale w tym momencie Analog ma rację. wystarczy podstawowa wiedza na temat internetu, żeby to wiedzieć. zablokować domenę czy hosting dla 'wladz kraju' to akurat nic nieosiągalnego.
pamiętaj, że władze USA nie dały sobie rady W FILMIE. i w filmie trzeba wziąć na to poprawkę, bo nie byłoby filmu... pamięasz może napisy.org?

ocenił(a) film na 8
hodak

A to przepraszam zwracam honor wam obojgu nieznam się troche n ażeczy i wydawało mi się że to niemoże być takie banalne ale jak już się wyjaśniło to jeszcze raz Zwracam Honor chłopaki i pozdro dla was

ocenił(a) film na 5
Analog

oczywiście w filmie serwer przestępcy nie mógł się posypać a władze i wyspecjalizowana jednostka do walki z cyber - przestępczością była bezradna. film wręcz jest najeżony takimi bezsensami. po obejrzeniu tej głupoty mam tylko jeden wniosek : zrobiono go na złość wszystkim informatyką i ludziom zajmującym się sieciami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones