PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=385651}

Nieuchwytny

Untraceable
6,7 18 682
oceny
6,7 10 1 18682
5,2 4
oceny krytyków
Nieuchwytny
powrót do forum filmu Nieuchwytny

Choć w sumie trochę zaskoczyła mnie końcówka, ponieważ myślałam, że w ostatniej chwili wtargnie ekipa FBI i ją uratują. A tu zdziwko, sama się uratowała :P

ocenił(a) film na 3
aurora_21

Właśnie przejrzałam inne wypowiedzi na temat tego filmu. Wiele osób pisze, że to był świetny pomysł. Według mnie został już skądś zerżnięty, ponieważ już 3 razy spotkałam się z motywem "zabijanie na ekranie". Z pewnością takich filmów jest znacznie więcej.

ocenił(a) film na 4
aurora_21

Wiesz, mnie końcowka zaskoczyła również, ale swoją głupotą. Ile razy to już na koniec główna bohaterka/bohater jest łapany/na i pokonuje morderce.. Ludzie bez przesady. Jak kolega wspomniał film na maxa przewidywalny, a końcówka zepsula wszystko. Powinno się skończyć np. że ona ginie, odjazd kamary, w tle 30.000.000 widzów i napis - "to było ostatnie morderstwo po którym Owen (czy jak mu tam) popełnił samobójstwo). Że niby on to robił by ukarać za potraktownie śmierci jego ojca... Ode mnie 3/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones