PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=385651}

Nieuchwytny

Untraceable
6,7 18 665
ocen
6,7 10 1 18665
5,2 4
oceny krytyków
Nieuchwytny
powrót do forum filmu Nieuchwytny

Spojler

ocenił(a) film na 6

Już myślałem, że obejdzie się bez irracjonalnych zachowań bohaterów no ale się przeliczyłem. A mianowicie scena na moście gdzie pomimo tego, że wiedziała o tym, że jej autem steruje ten gościu(a może jest za głupia i tego nie zauważyła...) wsiadła sobie do niego jak gdyby nigdy nic. Bez komentarza

ocenił(a) film na 10
Calcs

też mnie ta scena rozwaliła xD

Calcs

ta scena to chyba jakieś nieporozumienie :/

ocenił(a) film na 7
Calcs

Po prostu zmokła no to się chciała schronić przed deszczem Każdy by tak zrobił na jej miejscu

ocenił(a) film na 6
Calcs

nie sprawdziła tylnego siedzenia tylko rzuciła okiem i sobie usiadła... co za idiotyzm.

Calcs

Jestem właśnie po seansie. Baboli było znacznie więcej a jeden mnie naprawdę zirytował.
W momencie gdy wisiała na stalowej lince nie zdjęła knebla z ust, pomimo ze miała na tyle swobodę ruchu rąk (skrępowane jedynie nadgarstki).
Przecież to by była pierwsza naturalna reakcja, zerwać knebel aby poprawić sobie oddychanie i nie dusić się przez nos.

A tak to bujała się bez sensu, niby trochę paniki dla zbudowania napięcia - a rozbawiła mnie ta scena.

defloratore

Przede wszystkim mogłaby wtedy krzyknąć gdzie jest. Przecież wiedziała, że FBI ją ogląda, a nie mogła wiedzieć, że już wcześniej się domyślili, gdzie psychol ją trzyma.
Ale fakt, i tak scena z wsiadaniem do auta na moście jest najbardziej idiotyczna w tym filmie. A taka bystra agentka ;)

ocenił(a) film na 5
Calcs

Gorsze było mruganie podczas agonii do kamery w alfabecie morse'a :D

ocenił(a) film na 3
armarange

no to był sztos! Gosciowi kwas rozpuszcza ciało a ten bez zadnego grymasu se mruga. coś pięknego

ocenił(a) film na 5
Calcs

Od razu widać, że nie oglądacie "CSI". Przy CSI powyższy film jest jak dzieło Szekspira.

ocenił(a) film na 5
Calcs

A nie wystarczyłoby po prostu zablokować domenę, żeby uniemożliwić logowanie się widzów do tego serwisu?

ocenił(a) film na 6
Calcs

Dokładnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones