PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=584069}
4,8 25 403
oceny
4,8 10 1 25403
4,2 13
ocen krytyków
Nieulotne
powrót do forum filmu Nieulotne

nuda, nuda, nuda

ocenił(a) film na 3

Takiego smęta dawno nie widziałam, pół filmu nic nie mówią, a jak już mówią to nic nie słychać, albo nie można zrozumieć, jak jakaś muzyka to ryczy, ze trzeba ściszać. No i oczywiście film bez gołych cycków i bluzgów to nie film.

ocenił(a) film na 4
leosia10

Popieram,straszna porazka. Jezeli chodzi o dzwiek to juz taka przypadlosc w wiekszosci polskich filmow. Tu na dodatek jak nawet slyszalo sie co mowia to wiele tekstow bylo tak beznadziejnych ze zastanawiam sie do teraz co to w ogole mialo znaczyc. Dwojka glownych aktorow straszna. Na prawde ich gra byla zalosna.A moglby to byc niezly film....

Lunara

Dałem 5 tylko za zdjęcia, oraz za sceny rozgrywające na mojej uczelni. Scenariusz mocno wydumany. Dramatyczne zwroty akcji -całkowita parodia. Nie wiem czy traktować ten film poważnie czy jako etiudę studenta?

ocenił(a) film na 2
leosia10

Takiego gniota dawno nie widziałam.. Sama nie wiem, co mną kierowało, żeby w ogóle włączyć ten film. Zastanawiam się, czy była choć jedna scena, która by mi się spodobała. Gra aktorska na smutnym poziomie, dialogi - absolutna porażka. Brak prawdziwych emocji, nuda, monotonia i jeszcze to zakończenie.. Nie, nie i jeszcze raz nie. Chyba nie dało się tego bardziej zepsuć.

ocenił(a) film na 3
leosia10

Tak w ogóle to o czym jest ten film? Może ja jakiś dziwny jestem, ale nie mam pojęcia co to za historia...
Generalnie to straszna słabizna!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones