PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97041}

Nieustraszeni bracia Grimm

The Brothers Grimm
6,5 70 699
ocen
6,5 10 1 70699
6,0 20
ocen krytyków
Nieustraszeni bracia Grimm
powrót do forum filmu Nieustraszeni bracia Grimm

Pomysl moze i dosc malo orginalny ale ja przynete chwycilem ...
Znajac opowiesci braci grimm pozolilem przeniesc sie w swiat bajek tajemniczych czarow tajemnic calowania zab ...
Jak zwykle widzowie upierdliwi beda domagac sie bog wie czego a powszechni krytycy i znawcy kina innymi slowy indywidualisci internetowi beda mieli pole do popisu zeby moc dac upust swoim nieokreslonym gustom kinowym .... Zacznijmy od tytulu co od jakiegos czasu jest moja wizytowka.Tytul nie pozostal orginalny poniewaz polski dystrybutor musialby placic tantiemy producentowi filmu ... taki rynek takie wymogi
za orginalne tlumaczenie na jakikolwiek jezyk dystrybutor z danego kraju musi placic HOllywoodowi wiec niema sie co czepiac tytulu.
Gra aktorska i polaczenie ów glownych aktorow bardzo udane aktorzy sie uzupelniaja i daja upust swoim talentom.Aktor grajacy Cadavaliegio wprost wysmienity ale coz mam do niego slabosc za BAd boysow 2 kiedy w jedenej rece niesie flaszke wodki w drugiej gnata wypowiada z rosyjskim akcentem "THE RUSSIAN REAPER HAS ARRIVED" to bylo doskonale bo film juz mniej :P
Warto Obejrzec chocby za rezyserie zdjecia i efekty ... niektore pomysly sa nowatorskie a wszystko w bardzo mrocznej atmosferze z domieszka czarnego humoru jaki i humoru sytuacyjno-slownego w wykonaniu braci grimm.

Przyejmnie lekko i swobodnie sie oglada podobnie troche do Mummi z brendanem frazerem i raquel welch
Jesli nie oczekujesz dziela ktore ma powalic twoj umysl na kolana i nie masz ochoty na nader ambitne kino pelnego ukrytych przekazow i bog wie jeszcze jakiej glebi glebi jak z reguly bywa w europejskim kinie
Nieustraszeni bracia grimm zapewnia rozrywke w pelnej okazalosci


SaLuT

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones