PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=852030}

Niewłaściwa Missy

The Wrong Missy
5,6 19 156
ocen
5,6 10 1 19156
Niewłaściwa Missy
powrót do forum filmu Niewłaściwa Missy

...nie oglądałam tak głupkowatego filmu! To jeden z tych, który każdą sceną coraz bardziej zaskakuje. Kiedy jesteś na nieudanej randce i wydaje ci się, że nie może być gorzej to jesteś w błędzie. Może! Z każdą sceną robiłam coraz większe oczy i śmiałam się do rozpuku. Na koniec filmu miałam oczy pewnie tak ogromne jak główna bohaterka.

niebieskikamyk

ale tak szczerze to nie ma się z czego śmiać! Takie kobiety naprawdę istnieją....

ocenił(a) film na 9
ixxert

Aż boję się pomyśleć. W pewnym momencie było mi za nią wstyd.

ixxert

Jak żyje to takiej na mojej drodze nie spotkałem a było ich sporo uff:)

ocenił(a) film na 4
Ricky79

haha nieźle, aż muszę to oglądnąć, wasze komentarze zachęcają :D

ixxert

Znam jedną laskę, która dokładnie tak samo się zachowuje jak Missy, koszmar.

ocenił(a) film na 7
niebieskikamyk

popieram, super śmiechowy film - dla inteligentnych ludzi lubiących od czasu do czasu pośmiać się na głupawej komedii, za to zdecydowanie nie dla prze-intelektualizowanych sztywniaków z kijami w tyłku gdy tylko na ekranie pojawi się jakiś mniej wybredni żart

ocenił(a) film na 8
niebieskikamyk

Dokładnie tak,ta komedia jest tak głupia że aż śmieszna.Na niektórych scenach idzie się ładnie uśmiać,np.na tej z rekinem w klatce he he.Ogólnie z niechęcią podchodziłem do tej komedii ze względu na główną role graną przez,David Spade,koleś jakoś zwykle działa mi na nerwy,bo gra takiego cwaniaczka,świrusa jak byłby faktycznie psychicznie chory.Ale tu akurat zagrał bardzo dobrze,w końcu dostał normalną role i się spisał.Do tego, Lauren Lapkus z serialu,Teoria wielkiego podrywu w którym grała epizod w kilku odcinkach również tu się świetnie spisała w roli wariatki.Ogólnie lubię takie komedie gdzie akcja rozgrywa się gdzieś na tropikalnych wyspach ;)

ocenił(a) film na 3
niebieskikamyk

Ludzie na serio mają taki gust? :o

ocenił(a) film na 6
yossarian84

W sensie inny niż Ty? Tak.

ocenił(a) film na 3
tawindan

owszem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones