PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=863792}

Niewesołe miasteczko

Willy's Wonderland
4,9 3 923
oceny
4,9 10 1 3923
Niewesołe miasteczko
powrót do forum filmu Niewesołe miasteczko

Co w tym filmie bylo zabawnego?... doslownie. Gdzie tutaj komedia? W sensie ja wiem, że to miała być komedia... no ale stąd moje pytanie. Gdzie w tym wszystkim ta właśnie komedia i humor? Zacznijmy od tego, że ten syf jest totalnie bez sensu - a i może dlatego jest taki śmieszny? - może ja miałem sie śmiać z tego, że cage ich nokautował z banki, a cale miasteczko nie potrafiło sobie z nimi poradzić? Albo to jak cage w trakcie bitki idzie sobie pograć w kulki robiąc dziwne ruchy, zapijając przy tym browca? To było takie zabawne? Postawcie troszkę wyżej poprzeczkę jeśli chodzi o filmy, bo później tacy ludzie jak ja sie na taki chlam nadziewają - bo wchodzi człowiek w forum i widzi pozytywne posty, że trzeba z przymrużeniem oka oglądać to na pewno będzie to dobre - no otóż nie. Nie było to ani troche dobre, śmieszne ahh i oczywiście straszne. Budżet filmu w 80% poszedł na Cage'a.

GamoraRuss

Jesteś zj1ebany zastanów się co ty mówisz

ocenił(a) film na 8
GamoraRuss

To teraz całego Tarantino oceń na 0/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones