PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=833164}

Niewidzialna

Above the Shadows
5,7 674
oceny
5,7 10 1 674
Niewidzialna
powrót do forum filmu Niewidzialna

Niewidzialna

ocenił(a) film na 8

Lata 90 USA. Szczęśliwa rodzina. Matka choruje na raka i umiera. Rodzina nie może sobie poradzić z trauma i nagle jedno z dzieci staje się niewidzialna dla świata. Ale żyje, je, śpi i mieszka. Nagle główna bohaterka po 15 latach poznaje zawodnika mma który ja widzi i słyszy. Ona pomaga mu walczyć dalej. Nie zawsze uczciwie. Potem fajne romansidlo i …. Średni.

tomszc

Średni, a oceniłeś na 8??

ocenił(a) film na 8
i_Xa

Sredni film nie oznacza (u mnie) że zły. Ja nie ogladam złych filmów. Film jest SF, trudno go okreslic na jakis poziom. Aktorzy fajni, dobrze nakrecony etc.

tomszc

No dobra, ale przy dziesięciogwiazdkowej skali średnia ocena to 5. Gdybyś dał 6, to też bym się nie czepiała, ale 8 to już sporo powyżej średniej, dlatego niezbyt rozumiem twoje pojęcie średniości ;) Poza tym to nie jest sf tylko fantasy. Nic naukowego tam nie było

ocenił(a) film na 8
i_Xa

OOOO, jakas mądralińska nam sie znalazła! Tak, we wszystkim masz racje. Ale jak mówił Albercik(ten od fryzury) wszystko jest względne.... moja ocena też.

tomszc

Brak merytorycznych argumentów, to wchodzą ad personam?

ocenił(a) film na 8
i_Xa

Nie mam merytorycznych argumentów, mi sie podobał, acz sredni. Jak polemizować? Widac jestes z duzego miasta i po "szkołach" ciezko taką przekonać..... a ja nie zamierzam. Jak Albercik!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones