PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=770408}

Niewidzialny człowiek

The Invisible Man
6,7 46 308
ocen
6,7 10 1 46308
7,0 32
oceny krytyków
Niewidzialny człowiek
powrót do forum filmu Niewidzialny człowiek

Dany film można lubić, albo go nie lubić - no i wszystko spoko :D
Tylko jednak szukanie miliona luk w horrorze, i opisywanie tego, jak by to miał być film dokumentalny, też do niczego nie prowadzi.
Ja wiedząc, że idę do kina na horror, od razu bardziej skupiłem się na fabule, na tym czy ogólnie "wciąga" mnie i wszelkie załamania logiki nie były dla mnie ważne.
Uważam, że ten film nie jest typowym horrorem, wnosi coś nowego do tego gatunku. Ani nie jest to typowy slasher, ani nie wiadomo jak krwawe kino, ma w sobie nutkę science fiction, oglądało się z delikatnym napięciem, historia tej kobiety trochę jak z dramatu. Jak dla mnie film zasluguje na mocne 7.

michalugumis

Dobry komentarz, w każdym filmie można znaleźć dziury w filmach grozy jest ich więcej bo w nich się dzieje, szczerze mówiąc większości tych rzeczy nie zauważyłem no zawsze daje porwać się akcji.

ocenił(a) film na 4
michalugumis

Wydaje mi się, ze osoby szukające dziur po prostu nie polubiły filmu, ale może głupio im po prostu tak powiedzieć? Często złe wypowiedzi są krytykowane i strach coś powiedzieć bez miliona argumentów:)

ocenił(a) film na 8
michalugumis

No, dokładnie, ja nawet podczas oglądania tych dziur nie zauważyłem, ale to dlatego, że nie zauważam za bardzo takich rzeczy. Film jest błędnie zaklasyfikowany, moim zdaniem to Thriller Sci z elementami horroru.

ocenił(a) film na 8
ocenił(a) film na 8
michalugumis

Masz w pełni rację, zawsze ktoś się czegoś doszuka w filmach typu horror czy thriler, tak jak tu że stek zmienił położenie na talerzu, że czegoś ktoś nie zabrał czy głupio postąpił itd. Sami jednak nigdy nie wiemy jak w danej sytuacji byśmy się zachowali, nawet na ulicy przy wypadku, czy jakby coś spadlo przed nami na chodnik itp itd, działa adrenalina i tyle, film jak dla mnie spoko, poprostu klimat jest i czas się nie dłuży a to najważniejsze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones