PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=770408}

Niewidzialny człowiek

The Invisible Man
6,7 46 253
oceny
6,7 10 1 46253
7,0 32
oceny krytyków
Niewidzialny człowiek
powrót do forum filmu Niewidzialny człowiek

Jako taki

ocenił(a) film na 6

Pół filmu byłoby o wiele ciekawsze gdyby nie tytuł,zmiana tytułu i siedzisz domyślając się o co chodzi, duch, schizy czy coś innego. Ogółem pomysł i podejście do realizacji ok.

ocenił(a) film na 8
cniski

Dla mnie bardzo dobry, ale słuszna uwaga, byłoby więcej tajemnicy, a tak były momenty, że stwierdzałam ,, dobra idźmy dalej, wiemy, że nie jest chora tylko na prawdę mąż ją prześladuje, więc po co to przeciąganie,,

cniski

Nooo tytuł akurat jest specjalnie, bo to przecież jest bardzo luźny rimejk universalowego "Niewidzialnego człowieka" z '33 :>

ocenił(a) film na 10
cniski

jakiś idiota ten widział dodał jako gatunek horror a ten film nalezy do filmów gatunku Thriller / Sci-Fi

ocenił(a) film na 5
cniski

Podręczna trafiła z jednego świata science-fiction do innego, i chyba ostatecznie dobrze na tym wyszła. Przynajmniej nikt jej nie gwałci raz w miesiącu.

Film średni.

ocenił(a) film na 5
cniski

Zgadzam się z Tobą,jak dla mnie to zwykły przeciętniak.I nie jest to żaden horror gatunkowo,tylko zwykły s-f.6/10 to max co mogę dać.

cniski

No właśnie tytuł spoileruje wszystko jak i to, że film to remake Niewidzialnego człowieka. Bo gdybyśmy tego nie wiedzieli, to odkrycie prawdy byłoby bardziej szokujące.

ocenił(a) film na 8
cniski

A mi się właśnie wydaje, że gdyby była ta tajemnica to jej odkrycie było by słabe. Dzięki temu jako widz wiedzieliśmy, że babka ma rację i widzieliśmy jej bezradność gdy się wszyscy odwracali.

ocenił(a) film na 8
Adder

W sensie widzieliśmy i mogliśmy się wczuć. Nie było tego odwracającego uwagę uczucia "a, może to jej odwala".

ocenił(a) film na 8
cniski

A ja nie widziałam tytułu, bo ktoś inny włączył film i dla mnie bylo zaskoczenie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones