PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=770408}

Niewidzialny człowiek

The Invisible Man
6,7 46 348
ocen
6,7 10 1 46348
7,0 33
oceny krytyków
Niewidzialny człowiek
powrót do forum filmu Niewidzialny człowiek

Jest ok!

ocenił(a) film na 6

Kino wybite to nie jest ale nigdy nie bylo to zalozeniem producentow tego filmu.
Moss jak zwykle jest bardzo przekonujaca i pokazuje tu swoj zimny talent aktorski.
Film nie nudzi i oglada sie sie go bardzo dobrze. Swietna praca kamery w finalowych scenach w deszczu.
Dobre 6 bez wiekszych problemow i narzekania.

tier83

Wystarczy taka rekomendacja :-) Ostatnio się czyta tylko, że wyszedł kolejny gniot. Kategoria wiekowa R. Czego można się spodziewać? Jest krwisty? Są jakieś mocne, do zapamiętania sceny?

ocenił(a) film na 8
quki25

Nieoczywisty i niezwykle inteligentny. Straszenie głównie poprzez budowanie napięcia i wzmocnienie feministycznego przekazu. Są mocne sceny, ale jeśli liczysz na jakieś krwawe rozróby to to nie jest taki film.

Wasil2_

Nie liczę na krwawą jatkę, tylko chciałem się dowiedzieć dlaczego film ma kategorię R. Czasami wystarczy duża ilość przekleństw, albo sceny seksu i już mamy R. Tego wszystkiego pewnie możemy się spodziewać "W lesie dziś nie zaśnie nikt" :-)

ocenił(a) film na 7
quki25

Ponieważ są sceny mordu :)

paulina_danielec

Dzięki za info bo bym się nigdy nie domyślił. Dlaczego ja na to nie wpadłem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones