PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=770408}

Niewidzialny człowiek

The Invisible Man
6,7 46 308
ocen
6,7 10 1 46308
7,0 32
oceny krytyków
Niewidzialny człowiek
powrót do forum filmu Niewidzialny człowiek

Termowizja

ocenił(a) film na 3

Ja mam w zasadzie jedno pytanie. Co za problem użyć termowizji, aby zlokalizować niewidzialnego człowieka? Ten film to jeden wielki absurd.

ocenił(a) film na 3
groupon

Są większe absurdy w innych filmach, np. niewidzialna osoba widzi... Czym patrzy?

groupon

Przypuszczam, że taki sam jak użyć zwykłej wizji czy choćby oczu.

ocenił(a) film na 8
groupon

Pewnie żaden, ale żeby użyć takiej technologii trzeba najpierw uwierzyć w istnienie tego potencjalnego niewidzialnego człowieka, a głównej bohaterce nikt nie chciał w to uwierzyć, traktując to wszystko jako produkt uboczny traumy.

groupon

A skąd wiesz, że ten kostium był widoczny w termowizji?

ocenił(a) film na 9
groupon

trzeba czytac fabule/opis filmu. Adrian byl geniuszem i mogl opracowac zarowno niewykrywalnosc dla termowizji jak i widzialnosc swoja ze srodka...

Metalen

Tak, kostium składający się z kamer powoduje że człowiek staje się niewidzialny. To jest tak głupie, że już za to powinno się film ocenić maksymalnie na 4. Ale jakby tego było mało, to kostium powodował, że Adrian dostawał nadludzkiej siły i był niesłyszalny dla innych. Nawet podłoga pod nim nie skrzypiała.

ppriv

Po 2 latach komentuję, ale dopiero co oglądałem. Nawet logicznie da się wytłumaczyć czemu kamery w kostiumie : widać było że ustawiały się pod różnymi kątami w zależności od padania światła i sprawiały że materiał na to odpowiadał i to światło pochłaniał

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones