PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=757281}

Niewolnice seksualne

Trafficked
5,7 318
ocen
5,7 10 1 318
Niewolnice seksualne
powrót do forum filmu Niewolnice seksualne

Moim zdaniem ten straszny i tragiczny czasem w skutkach proceder, jest poniekąd na własne życzenie młodych i naiwnych dziewczyn. BEZ URAZY. PRZEPRASZAM JEŚLI KOGOŚ OBRAZIŁY MOJE SŁOWA.
Wyzywające ubieranie się, makijaż nieodpowiedni do wieku i nie stosowne zachowanie. To wszystko niestety bardzo zwraca na taką dziewczynę uwagę potencjalnemu porywaczowi. Choć nie mówię, że tylko takie dziewczyny są na celowniku. W śród nich mogą się znaleźć też zagubione, smutne zdołowane, chodzące bez celu np. po parku, czy po mieście. Różnie jest.

Aga1_2_3

Ty niedosmażony naleśniku. To właśnie przez takie miernoty umysłowe, jak Ty które propagują takie idiotyczne teorie wciąż zdarza się, ze ofiary gwałtów są oskarżane o prowokowanie gwałciciela. To są niewyobrażalnie zwyrodnialcy robiący kasę na niszczeniu ludzkiego życia i wyzysku i Ty masz czelność mówić, ze postąpiliby inaczej jak by dziewczyna się nie pomalowała szminka i nie założyła spódniczki??

Czy jak idziesz ulica i jakiś gbur da Ci w mordę z pięści to mówisz „no ok, w sumie sam się prosiłem bo mam wk%#wiajacego ryja i głupi uśmieszek no to wiadomix, ze go sprowokowałem?”  Idąc Twoim tokiem rozumowania tak powinno być i obyś sie nie musiał o tym przekonać na własnej skórze. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones