PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=778955}

Niezła szopka!

Non c'è più religione
5,1 278
ocen
5,1 10 1 278
Niezła szopka
powrót do forum filmu Niezła szopka!

szukam dobrej komedii.Podobał mi się np bardzo francuski "Jeszcze dalej niż północ" z świetnym polskim lektorem.A jak ten wypada?
A może coś polecicie?

romek_krakow

Widziałem. I jeśli szukasz dobrej komedii to ten film sobie odpuść. Ani dobry, ani komedia, ani świąteczny...

fox_77

Dzięki.A może coś polecisz bo dawno fajnej komedii nie oglądałem.

romek_krakow

Nie wiem jak typ komedii lubisz ale tak na szybko to polecam: http://www.filmweb.pl/film/Bodyguard+Zawodowiec-2017-663259
Niedawno obejrzałem. Jeśli lubisz komedie sensacyjne i nie przeszkadzają Ci "fu**ki" to polecam.

ocenił(a) film na 8
fox_77

to chyba dwa różne filmy oglądaliśmy ;P
komedia jest prześmieszna i wcale to nie miało być kino świąteczne, ten kto tego oczekuje bardzo się rozczaruje :)
film jest bardzo swobodny i wręcz wyśmiewa różnorakie wierzenia :D lecz w bardzo miły i sympatyczny sposób :)
więc nie dla sztywniaków, których można urazić byle czym
Ja polecam gorąco.

Kasha

O gustach się nie dyskutuje, bo jak to rzekł pewien mędrzec: "Nie to ładne co ładne ale co się komu podoba"...
To tyle jeśli chodzi o subiektywne podejście.
Natomiast patrząc obiektywnie: filmweb 4,9/10; imdb 4,6/10; ba nawet włoski portal mymovies.it dal 1,5 na 5.
A jak wiadomo połowa "stawki" oznacza nijakość. Więc co jest poniżej jej ?
Wnioski ? Dość oczywiste się nasuwają - cały świat to obrażalscy sztywniacy ;>
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
fox_77

Nic nie pisałam w temacie gustów.
Jedynie zdziwiło mnie, że wśród masy prześmiesznych scen można nie wyczuć komediowości.
A liczby kłamią i nigdy im nie ufaj ;P
Nigdy nie kieruję się ogólnoświatowymi ocenami by się z nimi zrównać.

ocenił(a) film na 8
romek_krakow

a ja oglądałem i uważam, że jest bardzo fajna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones