PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=832195}

Niezłomni

Resistance
5,8 1 189
ocen
5,8 10 1 1189
Niezłomni
powrót do forum filmu Niezłomni

"Nazis"

ocenił(a) film na 1

Jaki interes ma reżyser, by z uporem maniaka unikać nazywania Niemców Niemcami? W kółko tylko "naziści", "nazistowskie"... Film trwa dwie godziny, a ja ciągle słyszę "nazis"! Irytujące! Również "wzrusza" mnie sytuacja, w której Klaus Barbie, wysoki rangą oficer SS i szef Gestapo gania po lesie grupkę dzieciaków. Serio tak sobie to wyobrażają? W pewnym momencie miałem wrażenie, że Marceau zastrzeli Barbiego i wojna się skończy dzięki jego bohaterstwu. Niestety, historia mi to zespojlerowała i już wiedziałem, że Barbie przeżyje ;)

ocenił(a) film na 1
KORSZUL

Powiedział jaśnie wielmożny James Comey: "the murderers and accomplices of Germany, and Poland, and Hungary". To jest ta zasada, o której powstał serial. Tak, a wszyscy naziści byli Polakami. Albo wszyscy Polacy byli nazistami. Wychowany na Grossie wykształciuch wygłasza te ,,prawdy". A od wychowanego uczyli się twórcy tego filmu.
Zaczną się we mnie ataki ze strony ,,oświeconych", ,,wyroczni tego narodu". Pewnie mi usuną temat, a nawet całkowicie mnie zbanują, usuną mi konto. To jest ta wolność wypowiedzi.

ocenił(a) film na 5
KORSZUL

zero pojęcia o historii, smutne, a najwięksi antysemici to Polacy:-( a mógł być całkiem dobry film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones