PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693142}

Niezłomny

Unbroken
7,2 75 527
ocen
7,2 10 1 75527
4,8 10
ocen krytyków
Niezłomny
powrót do forum filmu Niezłomny

Średniak

ocenił(a) film na 6

Film średni. Znakomita natomiast gra aktorska Jack O'Conell na + tak samo jak na duży + Takamasa Ishihara - co prawda sceptycznie podchodziłem do obsadzenia go w roli "Ptaka" jednak zaskoczył mnie pozytywnie. Wracając do fabuły typowo amerykański film pokazujący męstwo i własnie tytułową " niezłomność " narodu zza oceanu ;) Jest to historia oparta na faktach ale troszkę za mało dowiadujemy się o głównym bohaterze, no cóż ... momentami nudny i za długi jednak z przebłyskami - oskar odpada ale na wieczór filmowy jak znalazł .
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
smerek00

Jak pokazowo zmarnować czyjąś piękną historię- tylko w Hollywood. Szkoda. I jeszcze ta muzyka (jak z Tytanika) w kluczowych momentach...Amerykanie powinni uczyć się opowiadania o czyimś życiu od Brytyjczyków- patrz oskarowy konkurent "Gra tajemnic".

ocenił(a) film na 7
smerek00

Zgadzam sie z twoja wypowiedzia. Film sredni. Dlugi poczatek trzeba poprostu przebrnac, lecz koncowka naprawde mi sie podobala. Aktor odgrywajacy role ptaka chyba najbardziej przykul moja uwage-bardzo pozytywnie.
Do kina polecam isc na cos lepszego, ale wieczor w domu spokojnie mozna spedzic ogladajac film Angeliny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones