PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693142}

Niezłomny

Unbroken
7,2 75 533
oceny
7,2 10 1 75533
4,8 10
ocen krytyków
Niezłomny
powrót do forum filmu Niezłomny

4/10

ocenił(a) film na 4

Za to, że film jest oparty na faktach.Bo za same wykonanie ogolonych uczesanych to minus jak pas startowy.Jak można coś takiego nierealnego pokazać ? przecież to śmiechu warte :) Facet w takim wieku jak nasz bohater to po tygodniu powinien być zarośnięty jak małpa :D nie wspomnę tutaj już o naszym supermenie który jest po prostu nie do zay#ebania :) Pozdrawiam

sylwester_3

ZAROŚNIĘTY JAK MAŁPA? czemu?
nie każdy facet jest zarośnięty jak goryl. Znam wielu mężczyzn po 30 którym ledwo co rośnie zarost i zero włosów na klacie (bez depilacji) tak maja z natury. Mój maż po miesiący czasu ma brode na 1 cm.

ocenił(a) film na 4
klaudiawachnik

Chyba nie wiesz co piszesz. Pozdrawiam :)

sylwester_3

wiesz lepiej od klaudii jaką brodę ma jej mąż? :o

sylwester_3

Wie, wie, ja też mam gówniany zarost.

ocenił(a) film na 4
Private_Witt

To gratuluję, bo ja nie mam.

sylwester_3

Czyli jak Ty nie masz to znaczy, że każdy musi mieć tak jak Ty?

ocenił(a) film na 4
Dajmar

Przeczytaj o czym napisałem ,a potem pisz ok ?

ocenił(a) film na 4
Dajmar

a nie wpierdal#aj się między wódkę a zakąskę :D

sylwester_3

wiadomo, że historia trochę jest przekolorowana. Co do zarostu to też tego nie rozumiałem jednak przyjrzałem się jeszcze raz scenom na pontonie i zauważyłem, że cała trójka ma jednak nierówny, postrzępiony zarost więc być może po prostu golili się nożem... Ale mimo wszystko myślę, że i tak ten aspekt skopali w filmie, zbyt ułożony. Jedynie zarost Phila wyglądał w miarę prawdopodobnie.

ocenił(a) film na 7
sylwester_3

"Facet w takim wieku jak nasz bohater to po tygodniu powinien być zarośnięty jak małpa"
Część z jeńców była. Większość z nich to młodzi żołnierze, a tak jak ktoś wspomniał powyżej nie każdy ma zarost. Wg. mnie to akurat było realistyczne dużo bardziej niż sytuacja, w której wszyscy mają brody jak drwale. Czy Wy naprawdę myślicie, że twórcy filmu nie biorą takich elementarnych rzeczy pod uwagę podczas jego tworzenia?
I nie wiem o jakim supermanie mowa - film jest na faktach i ja tutaj nie widzę z jego strony nadludzkich czynów czy walki, wręcz przeciwnie jest dużo bezsilności i cierpienia po bezmyślnym katowaniu.

ocenił(a) film na 4
Matee_3

nie widzę z jego strony nadludzkich czynów.Tak jasne to obejrzyj ten film dokładnie szczególnie scenę z belką.

ocenił(a) film na 6
sylwester_3

Nic w tym nadludzkiego.

ocenił(a) film na 4
marta1945

Człowiek jako jeniec, pozbawiony czegokolwiek w lepszej formie niż człowiek żyjący normalnie trzymający ileś tam godzin belkę i jeszcze ją wypina ponad głowę :)

ocenił(a) film na 6
sylwester_3

To nie trwało godzin, zresztą czytając historie obozowe i jenieckie jest masa przykładów jak w obliczu takiego zagrożenia ludzie się zdobywali na niewiarygodnie wymagające rzeczy.

ocenił(a) film na 4
marta1945

Nie trwało godzin ? Zobacz na stan pogody w trakcie trzymania belki.

ocenił(a) film na 4
sylwester_3

czytałeś książkę?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
sylwester_3

widze że kultury nikt Cię w życiu nie uczył.

ocenił(a) film na 5
sylwester_3

odpowiedź mistrz! -właśnie zostałeś moim jednodniowym idolem :-D

ocenił(a) film na 8
sylwester_3

http://www.historyvshollywood.com/reelfaces/unbroken/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones